Jak drahé je zdarma? přehled

Jak drahé je zdarma? https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59782/bmid_jak-drahe-je-zdarma-OJ1-59782.jpg 4 371 371

Taky si namlouváte, že máte svá životní rozhodnutí pod kontrolou? Myslíte si třeba, že nikdy nenaletíte na kouzelné slovíčko "zdarma"? Nebo že lék, který je drahý, je také automaticky účinnější? Tato kniha vám ukáže, že tomu tak není. Při rozhodování nás ovlivňuje spousta skrytých, iracionálních faktorů - od rozbouřených emocí přes společenské zvyklosti a předsudky až po rafinované marketingové triky. Autor této vysoce ceněné knihy vám na konkrétních, překvapivých příkladech, které jsou podloženy jeho výzkumy, předvede, jak se rozhodovat lépe - a jak už nikdy nesednout marketingu na vějičku.... celý text

Literatura naučná Ekonomie a obchod Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Práh

Predictably Irrational , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak drahé je zdarma?. Přihlašte se a napište ho.

elenai
06.05.2024 5 z 5

Možná jsem právě objevila Ameriku, pro mě byla kniha každopádně velmi poučná a zajímavá. V některých kapitolách jsem se obracela do minulosti a vybavovala si zkušenosti ze svého vlastního života, a jak jsem na ně leckdy stejně iracionálně reagovala. No, jsem teď nachytřená a ke knize se určitě budu vracet. Je totiž kratší než Psychologie peněz, moc hezky se mi četla a autor má zdravou sebereflexi, umí si ze sebe dělat legraci a i sám přiznává, že i přes to všechno není neomylný. Což velmi kvituju. 90%

Karabach
13.11.2023 5 z 5

Zajímavé experimenty.

kristyna.havlov
28.04.2023 3 z 5

Po dlouhé době konečně dočtena. Jako kniha je zajímavá, má tam hodně informací o tom, proč se lidé rozhodují jak se rozhodují, ale neuchvátila mě tolik, jak jsem předpokládala. Do čtení jsem se pak trochu nutila, abych to vůbec přečetla. Za mě stačí přečíst jednou a stačí.

Knižní novinky (38. týden)

13.09.2020

Kniha Jak drahé je zdarma? v seznamech

v Právě čtených9x
v dalších seznamech4x