Jak spadnout přes palubu přehled

Jak spadnout přes palubu
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508876/bmid_jak-spadnout-pres-palubu-Fvd-508876.jpeg 4 30 30

Humorný příběh o záchraně rodiny, jejíž členy by člověk občas nejradši zabil. Když vás rodiče pojmenují Jacqueline Coco Marilyn, jako by do vás vkládali naděje, že v životě dokážete něco ohromného — třeba že zvládnete přemluvit svou tvrdohlavou mámu, aby s vámi vyrazila na plavbu po Středozemním moři. To se vám povede. A na lodi chcete uskutečnit svůj plán: jí dohodíte přítele a vy si v lehátku na palubě oddechnete od dětí, manžela i všech otravných povinností. Čeká vás přepych a pořádná dávka Řecké Radosti® — co by se mohlo pokazit?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Host

Hur man blir slängd överbord , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak spadnout přes palubu. Přihlašte se a napište ho.

dagmar7365
28.08.2023 4 z 5

Odpočinková kniha, která mě utvrdila v tom, že jet na dovolenou na výletní "zbrusu novou" loď není nic pro mě ;-)
První půlka mi přišla slabší, závěr to nakonec na ty 4 hvězdy vylepšil. Líbilo se mi, že je to kniha, která "stojí nohama na zemi", nemá potřebu idealizovat, dramatizovat a přesto jsem si čtení užila.

"..svoji rodinu si nevybíráme. Zvolit si můžeme pouze to, jak s ní zacházíme a jak spolu vycházíme. Protože rodiny jsou plné problémů. Nikdy nebudou dokonalé. Rodina je jako staré zrezivělé auto, které podědíte spolu s pytlem blech, ale to auto pořád jezdí, chvílemi vám taky dělá radost, chvílemi se díky němu cítíte šťastnějí i bezpečněji."

babystar
15.07.2023 3 z 5

Příběh o tom, že všechno zlé je k něčemu dobré. Kniha mi moc humorná nepřipadala. Hlavní hrdinka mne docela štvala tím, jak kolem sebe na lodi a v Řecku viděla jen to špatné. Pozitivní bylo to, že si nakonec uvědomila, co je v partnerském i rodinném životě důležité a že má být sama sebou.

Renike
09.07.2023 4 z 5

Nejdřív jsem si myslela, že to bude jenom blabol, že jsem si sáhla vedle, ale když už jsem si přečetla půlku knihy, tak mi přišlo vtipné a překvapivě i zábavné čtení na to léto. Jako celek hodnotím dokonce i docela vysoce.

Uteč, dokud můžeš, a další knižní novinky (4. týden)

22.01.2023

Kniha Jak spadnout přes palubu v seznamech

v dalších seznamech4x

Emmy Abrahamson