Jakub a obří broskev přehled

Jakub a obří broskev https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298423/bmid_jakub-a-obri-broskev-659db3e8663a8.jpg 4 245 245

Fantastický příběh malého chlapce, který se za zvláštních okolností dostane do veliké broskve.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

James and the Giant Peach , 1961

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jakub a obří broskev. Přihlašte se a napište ho.

JustABookReader
04.05.2024 3 z 5

Poměrně zvláštní příběh, který na mě působil zvláštně.
I když byl příběh pěkný, tak mě moc neseděli postavy a nedokázal jsem si je úplně představit. Dle mého možná i nejhorší příběh od Roalda Dahla.
I když je příběh poměrně OK tak jsem od něj čekal více a proto dávám 3 hvězdy.

farb
10.03.2024 3 z 5

(SPOILER) Pro mě při nejmenším dost zvláštní dětská knížka. Už zjevení a chování kouzelného dědečka mě trošku zarazilo, následná likvidace tetiček a několikeré připomínání a radost z ní ve mně smýšené dojmy jen utvrdily. A ani ono dobrodružství cestou na broskvy nebylo nikterak zajímavé, alespoň minimálně do příchodu Mračnáků, kdy už jsme ale dávno za polovinou, takže už pro mě bylo pozdě na zpozitivnění dojmů... Syn poslouchal a eskapády na broskvy ho bavily, ale za mě rozhodně jedna z těch slabších knih od pana Dahla.

ddkk
26.12.2023 4 z 5

Dnes už skoro klasický příběh, ovšem v podání Roalda Dahla má úplně jiné kouzlo. Vnukům se líbil...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jakub a obří broskev v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech6x