Jdi za štěstím přehled

Jdi za štěstím
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332166/bmid_jdi-za-stestim-GxO-332166.jpg 4 77 77

Amy žije na panském sídle Hatville Court pod ochranou krásné Aurelie, jediné dcery majitele. Prožívají dobrodružství a noří se do vlastního vysněného světa. Ani to však dívku nechrání před záští mocné lady Vennawayové. Pak jako blesk z čistého nebe udeří nemilosrdný osud. Po smrti své nerozlučné přítelkyně se Amy ocitá zcela sama a bez prostředků. Jenže Aurelia dosud neřekla poslední slovo a v šifrovaném dopise vysílá Amy na cestu do neznáma. Díky dalším dopisům, v nichž jí Aurelia připravila vždy nové pokyny, putuje dívka přes celou Anglii až do starobylého Yorku a získává příslib nové budoucnosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Amy Snow , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jdi za štěstím. Přihlašte se a napište ho.

Ludmila91
včera 5 z 5

Krásný příběh

bábuška
12.03.2022 4 z 5

Nejprve ně upoutala krásná obálka. Příjemný byl příběh nespoutané šlechtické dcerky Aurelie a malého nalezenečka Amy a celé jejich přátelství až do dospělosti a do smutného Aureliina konce. Líbilo se mi, že román nebyl přeslazený a některé postavy byly vykresleny zajímavě a zábavně, hlavně samorostlá paní Riverthorpová. Mohu tuto knihu klidně doporučit.

Hobo
25.09.2021 4 z 5

Nikdy bych o knihu s takovým názvem nezavadil očima, natož abych ji otevřel, nebýt mé laskavé ženy. Snad abych si otevřel nový knihovní regál s názvem "Knihy, doporučené manželkou". Už by v něm pár knih bylo a tato by v ní přibyla.
Typicky ženský román, aniž by v tomto označení byla sebemenší dehonestace. Díla lze dělit pouze na dobrá a špatná. Muž může psát také koniny, ale vždy to budou jiné koniny než konina ženská. A tohle prostě konina není, dobrý a přitažlivý vztahový příběh. Líbilo!
Vhodné pro čtenáře, kteří nejdou primárně po ději, ale dokážou se ponořit do stylu vyprávění a vychutnat slova.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jdi za štěstím v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x