Po stopách Rychlých šípů přehled

Po stopách Rychlých šípů
https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57548/bmid_jestrab-knihy-o-foglarovi-po-stopac-XFy-57548.jpg 4 97 97

Jedná se o zkrácenou verzi Foglarova životopisu a předchází jejich kompletnímu vydání v knize Život v poklusu. Kapitoly ze svého bohatého života začal spisovatel Jaroslav Foglar psát v roce 1989 a dokončil je o rok později, krátce po svých třiaosmdesátých narozeninách. V knížce jsou ponechány některé zdánlivě méně významné zážitky, které však čtenářům mohou dokreslit tvůrčí zázemí Jaroslava Foglara.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Po stopách Rychlých šípů. Přihlašte se a napište ho.

n.ezn.amy
24.03.2020 5 z 5

Životopis Jaroslava Foglara, který ovlivnil životy mnoha chlapců ve své době a doufám a věřím, že i v době dnešní. Foglar byl obdivuhodný tím, že naprosto zasvětil život skautu a práci pro chlapce z oddílu. On rozuměl chlapecké duši. V knize jsou i krásné dobové fotografie táborů a i členů legendární Dvojky.

Pavelpi
20.04.2019 5 z 5

Život v poklusu jsem četl a přesto jsem se dal i do téhle knihy a udělal jsem dobře.Člověk by se měl podívat na co nejvíc knih a dokumentů když jsou o člověku,kterého si moc váží.Vždyť Foglar dokázal ovlivnit několik generací chlapců a děvčat a to dokázal málokdo.

1v8na
10.11.2017 3 z 5

Knihu Život v poklusu jsem nečetla, pouze jen Po stopách Rychlých šípů - tato kniha je zajímavá a příběhy ze života Foglara mě zaujaly. Fascinoval mě jeho zápal pro přírodu, její krásu a jeho vztah k hochům - skautům, které vedl.
Měl velmi dobré nápady a byl odhodlaný a cílevědomý. Zaujala mě i obrázková a fotografická příloha.
Na druhou stranu byly však pasáže, které mě trošku nudily, které jsem přeskočila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Po stopách Rychlých šípů v seznamech

v dalších seznamech1x