Vražedná temnota přehled

Vražedná temnota https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521603/bmid_vrazedna-temnota-MRs-521603.jpg 5 495 495

Za úsvitu leží mladý pár na zádech u skomírajícího ohně. Drží se za ruce a mají otevřené oči, ale jejich těla jsou už chladná... Když strážce parku narazí v lese na těla Valerie a Tylera Yatesových, detektiv Josie Quinnová tuší, že jde o víc než jen o náhodnou otravu. Pitva jí dá za pravdu – Valerii někdo před smrtí do krku hrubě zastrčil přívěsek. Při prohledávání okolí objeví Josiin tým třetí spací pytel, což naznačuje, že u ohně mohl být tu noc ještě někdo. Byla to neznámá pohřešovaná oběť? Nebo podezřelý na útěku? Mohla by to být žena, která chvíli nato vyběhla z lesa přímo pod kola Josiina auta? Indicie Josii vedou na místa ukrytá hluboko v lese – do propletených jeskyní a na statek mimo civilizaci, kam se lidé chodí schovávat a kde se setkají s mladou dívkou s vyděšenýma očima a obvázanými zápěstími, která ví víc, než říká. Druhý den ji však najdou mrtvou. A se shodným přívěskem Josie musí zjistit význam smrtelné ozdoby a dopadnout zvráceného vraha dříve, než přijde o život další nevinný člověk. Nebo už je příliš pozdě a vše pohltí temnota?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Cosmopolis

Cold Heart Creek , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražedná temnota. Přihlašte se a napište ho.

andrea0221
dnes 5 z 5

Opět skvělé čtení , chcete vědět vilc a víc s pak vás mrzí, že už je konec.Jen mi tentokrát přišlo to rozuzlení a konec takový moc rychlý, pár řádků a konec.

KudrlinkaM
včera 5 z 5

Serie autorky se mi libi a je velmi ctiva.
Jen se mi uz zda, ze se vse toci az prilis kolem Josie a autorka jede podle jednoho osvedceneho mustru jako pres kopii.
I presto jde o velice dobre, 5-ti hvezdickove cteni.

ivoiro
17.05.2024 5 z 5

Opět se mi to líbilo. Myslím si, že ta problematika není zrovna jednoduchá.

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

19.01.2024

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

10.11.2023

10 nejprodávanějších knih (44. týden)

08.11.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Vražedná temnota v seznamech

v Právě čtených16x