Kafkova Praha / Kafkas Prag / Prague de Kafka přehled

Kafkova Praha / Kafkas Prag / Prague de Kafka https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538299/bmid_kafkova-praha-66423c75d9b26.png 5 1 1

Kniha koláží vytvořených z fotografií pražských památek. Doplněno citáty z Kafkova díla v českém, německém a francouzském jazyce. Citáty z českých vydání díla Franze Kafky vybral Jiří Kolář. Text o F. Kafkovi a německé citáty z jeho díla připravila Společnost Franze Kafky. Francouzské citáty doplnil Václav Jamek. K vydání připravila Milada Motlová. Fotografické předlohy poskytla Galerie Lelong v Paříži. Publikace vyšla pod patronací České spořitelny, a.s., u příležitosti 100. výročí historické budovy Městské spořitelny pražské, 70 let úmrtí Franze Kafky a 80. narozenin Jiřího Koláře.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kafkova Praha / Kafkas Prag / Prague de Kafka. Přihlašte se a napište ho.

milamarus
13.05.2024 5 z 5

Zlákal mne název knihy, proto jsem si ji vyhledala. // Systém dvoustran, kdy vlevo jsou Kafkova slova, vpravo Kolářova muchláž a okolo spousta prázdného místa, tomu sedí. Dává čtenáři dostatek času, aby se začetl, aby se zadíval, aby popřemýšlel nakolik obě strany působí dohromady… // Dostupné ve fondu ústřední knihovny – jednokusově, jen k nahlédnutí. // Pět hvězd.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kafkova Praha / Kafkas Prag / Prague de Kafka v seznamech