Pověz mi přehled

Pověz mi https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524067/bmid_povez-mi-65401e351118f.jpg 4 84 84

Kalifornské zločiny série

< 2. díl

Reni Fisherové a detektivovi Danielu Ellisovi není zlo cizí. Oba se stále potýkají s traumatickou minulostí. Právě ta je spojuje – stejně jako zločin, který musí vyřešit, než zemře někdo další. V kempu na kalifornské Pacifické hřebenovce je zavražděn průvodce a beze stopy zmizí tři mladí turisté. Jediným vodítkem je děsivé video z místa činu, které se objevilo na sociálních sítích. Dívku, jež ho zveřejnila, se nedaří najít. Jde o virální hoax, nebo se v lese děje něco zlověstnějšího?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kalibr

Tell Me , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pověz mi. Přihlašte se a napište ho.

leny.wood
29.04.2024 4 z 5

Thriller jsem četla po hodně dlouhé době, což přispělo k tomu, že jsem si čtení užila (první díl mám v paměti matně). Přesto bylo pár věcí, které mi vadily, byly zbytečné a mnohdy na sílu, ději nijak neprospěly.

Žanek_Hantec
28.04.2024 4 z 5

Žádná velká hitparáda, ale furt lepčí než Malé Bobeš. nebo drátem do voka. A horší než trpaslíci só, jak vidno, influencerky. Konec hlášení.

lucakuca
22.04.2024 4 z 5

Líbí se mi, jak píše. Sérii "Tajemství detektiva Jude Fontaineové" to (zatím?) nepřekoná.
Nebylo to špatné, bylo to líbivé, napínavé, velmi čtivé, ale nevím, zda to zůstane v hlavě, možná takhle: "Bylo to fajn, ale už nevím, o čem
to bylo."
Jo a docela mně vadilo, časté opakování a vrácení se k předchozímu dílu, až jsem hudrovala, však to všichni četli, tak co se tím tak pr..š?!

Vychází nový thriller od bestsellerové autorky New York Times

09.12.2023