Kapky rosy přehled

Kapky rosy https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99615/bmid_kapky-rosy-2-vydani-99615.jpg 4 598 598

Skončit úspěšně druhý ročník střední školy, mít v ruce vysvědčení a před sebou dva měsíce volna, lenošení a léta s příslibem nových zážitků... Co víc si přát! Sympatická a trochu nesmělá Karolína si ani víc nepřeje. Na rozdíl od svých kamarádek, které vyráží na tramp, se těší na příjemný klid trávený s knížkami a ostatními koníčky společně s rodiči a mladší sestrou na chalupě. O tom, že tyhle prázdniny rozhodně nebudou nudné, se přesvědčí záhy - tím spíš, že na nedaleké zřícenině starého hradu pracuje parta zajímavých brigádníků - a především jeden z nich Karolíně pořádně zamotá nejen hlavu, ale i její předchozí představy o dokonalém princi. Prázdninový román o letních touhách, snech, láskách a ne vždy jednoduchých cestách k dospělosti. 2. vydání.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kapky rosy. Přihlašte se a napište ho.

1bublina
23.04.2024 4 z 5

Občas to chce proložit nějakou oddychovkou, což pro mě Lanczová je. Hltala jsem ji v pubertě a vůbec se tomu nedivím. Čte se to úplně samo. Samozřejmě to není žádná hodnotná literatura, ale čemu to vadí? :-)
Karolína mi byla sympatická a úplně jsem jí záviděla prázdniny na chatě. Podle popisu by se mi tam taky moc líbilo.

Niicolee
18.08.2023 5 z 5

Za mě jednoznačně nejlepší kniha od Lenky Lanczové!
Jako vždy se jedná o milé a oddechové čtení, při kterém jsem se také mnohokrát zasmála. Vůbec netuším, čím si mě kniha tak získala, přece jenom se jedná o typickou Lanczovku, od ostatních knih z autorčina pera se nějak výrazně neodlišuje, ale opravdu jsem příběhu propadla - ať už to byl kontrast mezi Karolínou a Matějem, jejich odlišné povahy, nebo Matějova minulost, ze které se dokázal poučit. Vše jen umocnilo prostředí, do kterého byl příběh zasazen.
Ke knize jsem se vrátila v rámci čtenářské výzvy a určitě to nebylo naposledy. Tato kniha je prostě srdcovka!!
(Od LL jsem zatím nečetla všechny knihy, ještě jich na mě pár čeká a já pevně doufám, že se ještě některá z nich této vyrovná, nebo ji dokonce předčí. :-))

katallinka
30.06.2023 4 z 5

V pubertě mě podobné knihy nebavily, takže to teď doháním. Tahle knížka autorky mě hodně bavila, je to taková fajn letní oddechovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kapky rosy v seznamech

v Právě čtených1x