Ken Wood a meč krále D’Sala přehled

Ken Wood a meč krále D’Sala
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17757/bmid_ken-wood-a-mec-krale-d-sala-8Wp-17757.jpg 4 43 43

Ken Wood série

Ken Wood, známý jako Šílenec z Kentucky, holywoodský kaskadér, je zavlečen na neznámou planetu. Zjistí, že ho unesla čarodějnice Xylla – zástupkyně zla. Ken má pomoci zlu ovládnout vesmír. Chce ale pomoci dobru, které zastupuje král D'Sal a přitom se zamiluje do princezny Sooles. Černá magie, draci, umělé bytosti provázejí napínavý a výborně čtivý román.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ken Wood a meč krále D’Sala. Přihlašte se a napište ho.

JidášRimmer
12.01.2023 5 z 5

V roce vydání naprosto neotřelé a neztratí se ani teď v záplavě Marvelu a dalších scifi hrdinů.

MichaelNewchop
06.01.2023 5 z 5

Představte si rok 1991. Je těsně po sametové revoluci a Češi a Slováci již naplno pociťují, jaké to je myslet a žít ve svobodné zemi. Příběh Kena Wooda tehdy vyšel v dobovém časopise "Rodokaps" a jistým nezvratným způsobem ovlivnil jednoho šestnáctiletého chlapce. Tím chlapcem jsem byl já.
Ken Wood byl zlom.
Výbuch.
Portál do jiné dimenze, která otevřela dveře do té doby nevídaným kulervoucím příběhům a neomezeným možnostem.
Ten Rodokaps mám stále v knihovně. A tam také zůstane - na čestném místě!

Luigi1
23.03.2022 3 z 5

Docela slušně napsané.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

1992 - Cena Ludvík (Původní česká nebo slovenská SF)

Kniha Ken Wood a meč krále D’Sala v seznamech

v dalších seznamech1x