Knihomolka přehled

Knihomolka https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476866/bmid_knihomolka-Tll-476866.png 4 307 307

Romantický příběh z vysokoškolského prostředí, v němž hraje hlavní roli knihomolka. Oddechová kniha psaná z pohledu dvou hlavních hrdinů. Znáte taky ten pocit, když máte k přečtení tolik skvělých nových knih, ale není dostatek času? A navíc vám ostatní neustále vyčítají, že pořád jen čtete? Pak jste na tom stejně jako Nikol. Té se daří s knihomolskými problémy relativně slušně vypořádat, než se objeví jeden o něco větší zádrhel. Jmenuje se Luke – neustále zmlácený spolužák jejího staršího bratra, který má snad nadlidský talent na zprotivení knihy. Nikol dokonce udělala nemyslitelné, udeřila ho knihou. Samozřejmě že pak přišla velká omluva… ta kniha si to vážně nezasloužila.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Knihomolka. Přihlašte se a napište ho.

Hurvat
03.03.2024 4 z 5

Příjemná romantika, konec možná trochu rychlý.

Amneris
01.03.2024 5 z 5

Příběh Nikol a Luka jsem hltala od začátku do konce, který byl trošku takový zvláštně useknutý. Romantika tu teče proudem, nechybí ani napětí. Ráda si přečtu i další autorčiny knížky :-)

adela2230
07.02.2024 4 z 5

Kniha se čte dobře, jsou tam vtipné momenty. Občas by to chtělo lépe propojit postavy a děj. Ale jinak skvělá oddechovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Knihomolka v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech8x

láska romantika dívčí romány knihy české romány

M. K. Hardy
česká, 1993