Krotitelka snů přehled

Krotitelka snů https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4678/bmid_krotitelka-snu-DbU-4678.jpg 4 409 409

Také bojujete s nadváhou, nedostatkem času a neposlušností vlastních dětí? Váš muž si našel milenku, co připomíná tyčku k fazolím a vaše ňadra jsou důkazem, že zemská přitažlivost skutečně existuje? Život vám přistřihl křidýlka, a vy netušíte jak dál? Třetí vydání nejúspěšnějšího románu Simony Monyové vám ukáže cestu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krotitelka snů. Přihlašte se a napište ho.

aliza
09.08.2023 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, příběh ze života, hrdinka bojuje s osobními problémy, bagatelizuje svůj zdravotní stav. V průběhu knihy bylo už celkem jasné, jak to dopadne, ale i tak se četla velice dobře.

gargamelka
26.03.2023 5 z 5

Knížky od Simony nikdy nezklamou. Čtou se velmi pěkně, zápletky že života, s kouskem satiry. Libí se mi odkaz na dalšího českého spisovatele M. W.

lucinova
11.03.2023 5 z 5

Po přečtení Řasnatců jsem automaticky sáhla po Monyové. Její osud mě už kdysi velmi zasáhl, dosud jsem však od ní nic nečetla. Krotitelka snů mě rozhodně nezklamala. Čtivý příběh ze života, psaný s hořkosladkým nádechem, stojí rozhodně za zamyšlení. Obzvlášť konec mě velmi překvapil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Krotitelka snů v seznamech

v Právě čtených1x

děti humor pro ženy rakovina, nádory česká literatura rodina manželská krize

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů