Generál SS přehled

Generál SS https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184419/general-ss-184419.jpg 5 109 109

Legie prokletých série

Román Generál SS představuje unikátní umělecké svědectví o druhé světové válce. Na základě vlastních autorových zážitků vypráví o jedné z klíčových bitev, o bitvě u Stalingradu. Hrdiny je posádka německého tanku, která v těsných prostorách mezi pancéři stráví celkem čtyři měsíce. Sleduje první granáty a bomby, které dopadly na město, projde peklem a ohněm celé monstrózní bitvy. Po porážce německých sil se posádce podaří proniknout z obklíčení a vojáci ujdou stovky kilometrů nekonečnými zasněženými pláněmi, hladoví, nemocní, vystavení krutému mrazu a ledovému vichru. Na konci strastiplné cesty pochopili jedinou krutou pravdu, která z jejich utrpení vyplynula: Člověk se dokáže vypořádat se sebetěžšími přírodními překážkami a má pouze pouze jednoho nepřítele - zase jen člověka.... celý text

Literatura světová Romány Válečné
Vydáno: , Baronet

S. S. General , 1969

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Generál SS. Přihlašte se a napište ho.

luke442
05.04.2021 5 z 5

Skvělá kniha! Je mě upřímě jedno nakolik je to sci-if a nakolik je to podle reality. Hasselovky mě prostě baví a tato je jedna z nejlepších. 10/10

vvikingg
11.02.2021 5 z 5

od Hassela jedna z nejlepších

007david
05.01.2021 5 z 5

Rád si čtu o hrůzách války, abych si připomněl, jak se mám kurva dobře.
A tato je jedna z těch lepších.
Doporučuji

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Generál SS v seznamech

v Právě čtených1x