Rudý vrabčák přehled

Rudý vrabčák https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483473/bmid_rudy-vrabcak-MOf-483473.png 4 444 444

Legie série

Vesmír je kruté místo. To poznala posádka lodi Kraksna v den, kdy Zemi obsadili mimozemšťané. I když se jí povedlo agresivní rase enlilů dostat ze spárů a uhájit si svobodu, aby si ji udržela, musela začít pracovat pro vesmírnou mafii. Teď ale kapitán Moravec, poručík Vojcechovský, technik Vodička, profesorka Krasiński, kuchař Giuseppe i tajemná Amanda dostávají příležitost se s enlily znovu utkat. Planeta tisíců světel je novým terčem jejich invaze a mafie je posílá právě tam. Ideální práce pro kapitána Bouchače a lorda Mrdáka. Tedy pokud by na planetu nemířili nejlepší špioni ze všech soupeřících civilizací a mezi nimi i ta, které se říká Rudý vrabčák... Vítejte v sérii Legie – světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rudý vrabčák. Přihlašte se a napište ho.

Honey0105
10.04.2024 3 z 5

Po přechozích dílech mi tento zatím přišel nejslabší. Sice tam bylo dost akce, humoru i zajímavých zvratů.. Ale.. Něco tomu maličko chybělo. Poslouchala jsem v audiu a musela jsem se několikrát vracet, protože jsem přestávala děj vnímat. Možná to je i tím, že hltám jeden díl za druhým, těžko říct. Natašu jsem nečekala, dost se mi líbilo, jak jí setřel Guiseppe. Na druhou stranu mi tu ale chyběla Aga. Uvidíme, co přinesou další díly.

martin6849
26.03.2024 4 z 5

Je to ujeté, úchylné, nelogické, praštěné a místy dost dětinské. Ale už se s posádkou začínám celkem sžívat a zatím je to asi nejlepší díl.

Denny456
01.02.2024 3 z 5

Pořád vysoká kvalitka akční jízdy spojené s mimozemšťany a spoustou tělních tekutin. Ale Sněgonová byla díl předtím o chlup lepší.

Space opera Legie - to nejlepší ze dvou stylů

05.12.2023

10 nejprodávanějších eknih (leden)

10.02.2022

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

10.01.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Snažil jsem se ty věci pojmenovávat pomocí pozemských analogií, ale většina těch analogií se nacházela od reality dál než Brno od slušného piva.

Jo, dokud člověku bezhlavé násilí nezachrání život, nedokáže ho patřičně ocenit.

Jedna věc přebije sexuální pud spolehlivě, a to je pud sebezáchovy.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Rudý vrabčák v seznamech

v Právě čtených5x