Má veselá jitra přehled

Má veselá jitra https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73383/bmid_ma-vesela-jitra-aD7-73383.png 4 260 260

Sedm povídek nazvaných podle dnů: pondělí = šmelinářská povídka; úterý = sentimentální povídka; středa = vánoční spiklinecká povídka; čtvrtek = erotická povídka; pátek = sanitářská povídka s vloženou povídkou do krabice; sobota = zlodějská povídka; neděle = bláznovská povídka.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Má veselá jitra. Přihlašte se a napište ho.

Kerriova
11.05.2023 3 z 5

Další z knih, která by mě naprosto určitě minula nebýt knižní výzvy. Přiznávám upřímně a bez mučení, že autory z našich luhů a hájů příliš nevyhledávám a ještě méně zástupce starších generací jako v tomto případě. Příliš často se v jejich dílech zrcadlí šrámy na duši, které na nich zanechal tehdejší režim. A ani tato sbírka povídek není v tomto ohledu výjimkou. Zároveň ale musím ocenit autorův suchý humor, kterým své historky okořenil. Ač mi kniha celkově příliš nevyhovovala, několikrát jsem se pobavila a zasmála. Sice to byl smích s poněkud nahořklým podtónem, ale byl. Výraznější stopu ve mně tato kniha ale nezanechala.

Blue
02.05.2023 4 z 5

Vím, že za měsíc už nebudu vědět, o čem ty povídky byly. Ale o to nejde. Není to kniha nikterak zásadní, ale je to kniha podmanivě čtivá. Jako momentální čtenářský zážitek je výborná.

Aracely
01.04.2023 3 z 5

Přečteno kvůli výzvě. Spíš by z toho člověk dostal depresi, žádné odpočinkové čtení...

Tři desítky nových eknih zdarma ke stažení

22.03.2021

Kniha Má veselá jitra v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x