Malý upírek přehled

Malý upírek
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44420/maly-upirek-44420.jpg 4 28 28

Malý upírek série

Malý upírek jde do školy/ Malý upírek se dal na kung-fu! První díl komiksové série Malý upírek nás zavádí do fantaskního světa strašidel a „nemrtvých“ upírů, kteří žijí osaměle v opuštěné vile. Malý upírek však touží po kamarádovi, a tak přestoupí všechny zákazy a seznámí se s chlapcem ze světa živých. Autor Joann Sfar patří k nejvýznamnějším tvůrcům francouzské komiksové scény. U nás proslul zdařilým komiksovým zpracováním knihy Malý princ.... celý text

Komiksy Sci-fi Fantasy
Vydáno: , CooBoo

Petit Vampire va á lécole a Petit Vampire fait du Kung-Fu!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Malý upírek. Přihlašte se a napište ho.

Sitting-Bull
06.06.2024 5 z 5

Nechala jsem si doporučit od knihovnice v naší malé místní knihovně a jsem nadšená. Krásný příběh, vtipné hlášky a odpovídající ilustrace knihu spolehlivě vystřelují k pěti hvězdičkám. A bonusem je pro mě to, že je kniha v dnešní zvláštní době psána psacím písmem, takže ty děti, které před ním chráníme horem dolem, aby je to náhodou moc nepředřelo, kdyby se najednou učily psací i tiskací písmena, si mohou čtení psacího písma nenásilně procvičit. Ještě před pár lety bych nevěřila, že takový komentář někdy napíšu, ale jak málo a pomalu se mému prvňáčkovi ve škole dostává základů češtiny, z toho je mi smutno... No a proto je príma, že existují i knihy s psacím písmem, předhodím ji našemu prvňáčkovi. :-)

Atlantis
05.08.2018 4 z 5

Relativně pohodový komiks, který drží úroveň svých šíleností na přiměřené uzdě, takže nezačne nudit.

J_D
03.11.2017 3 z 5

Půjčil jsem si ji v knihovně, četl jsem ji dětem 6 a 7 a dětem se to líbilo. Mně se líbilo nejvíc poselství knihy "věřit si a hlavně se nevzdávat". Sice mě to bavilo asi nejmíň z toho, co jsme zatím četli, ale je to spš tím, že si hodně vybírám, než něco přečtu, takže to je pořád dobré. Za mě někde mezi 3 a 4 hvězdičkama.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Malý upírek v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x

upíři zfilmováno

Joann Sfar
francouzská, 1971
2009  78%Malý princ (komiks)
2010  89%Malý upírek
2007  83%Rabínův kocour 1. - Bar micva