Daredevil: Muž beze strachu: Omnibus: Kniha druhá přehled

Daredevil: Muž beze strachu: Omnibus: Kniha druhá
https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96756/bmid_daredevil-muz-beze-strachu-kniha-dr-Pwn-96756.jpg 5 77 77

Marvel omnibus - Daredevil série

Na stránkách druhého dílu Bendisova Daredevila se rozehrává složitá partie, v níž nejde o nic menšího než o to, kdo se stane pánem Hell’s Kitchen, na niž si brousí zuby dokonce i Yakuza. Matt Murdock najde v nevidomé Mille Donovanové spřízněnou duši a jeho přátelé mají pocit, jako by zcela zapomněl, kým je. Bendis opráší dlouholeté daredevilovské stálice: věrného Foggyho Nelsona, Luka Cage, Petera Parkera, Doctora Strange. Také ale přivádí na scénu Daredevilovy dávné nepřátele Owla a Bullseye. A hlavně, do hry se vrací Kingpin, jehož měli všichni téměř za mrtvého.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art

Daredevil Omnibus by Brian Michael Bendis and Alex Maleev Vol. 1 , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Daredevil: Muž beze strachu: Omnibus: Kniha druhá. Přihlašte se a napište ho.

Kapis
02.12.2021 5 z 5

Druhá kniha svižně pokračuje tam, kde první skončila. Temná a zajímavá kresba, temný příběh a úplně nejlepší psychopatický výraz, jaký jsem dlouho neviděl - ano, je od pana Sovy - když mu jeho právník dovypráví tu příhodu s hluchým gengstrem. Skvělý pevný papír, krásná vazba, tiskárna se i vyhla chybě se slepenými stránkami, která ničila 1.díl a teda jestli je tohle Marvelovský mainstream, tak jen do mě!

Mám za sebou i druhou řadu seriálu a musím říct, že je taky čím dál lepší. Časem se mi to asi s komiksem smíchá v jednu nejasnou břečku, ale to asi neva.

zdenek5300
21.10.2021 5 z 5

Druhý omnibus od Bendisovu Daredevila
je úžasný , ale první kniha mi přišla o něco málo lepší . Vůbec nechci dvojku kritizovat je opravdu mnoho úžasných scén . Kresba je pořád skvělá a doslova z toho sála deprase . I když je tam spousta dialogů , ale nenechte se tím odradit . Konverzačky dobře ba dokonce skvěle ubíhají. Postavy hlavní i vedlejší jsou dokonale napsané jasných 5 *.

Centurion.d
07.12.2019 5 z 5

Opět dva perfektně propracované příběhy s vhodnou kresbou. Super komiks spíše pro dospelejsiho čtenáře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Daredevil: Muž beze strachu: Omnibus: Kniha druhá v seznamech

v Právě čtených2x