Na dosah ruky přehled

Na dosah ruky https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529339/bmid_na-dosah-ruky-65944565c8ad2.jpg 4 193 193

Kapitán Exner série

Jak se ukázalo, Elén Fikejzová se neobávala bezdůvodně – ani o sebe, ani o svoji sestru. A tak kriminalista Michal Exner – tak jako vždy svými netradičními vyšetřovatelskými metodami – řeší případ záhadného zmizení dvou majetných starších dam

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na dosah ruky. Přihlašte se a napište ho.

terimila
15.05.2024 3 z 5

Naprostý průměr, co nenadchl, ale ani neurazil. I na Erbenovy/Exnerovy poměry průměr. Exner v dobré formě, zamotaný chuchvalec vztahů obětí a podezřelých, vlákna vedoucí do tragické minulosti, která tehdy ještě byla nepříjemně živá.
Nicméně zavraždění byli líčeni tak z odstupu, že mi vlastně nikoho z nich nebylo líto. Co mnou na téhle knize hýbalo nejvíc, byly totálně nechutné životní podmínky, kde se na pár metrech v hnusné nedůstojné vestavbě v cizím bytě maťhalo několik rodin, a to, co z lidí takový nucený soužití dělá. (Naprosto přesně jsem tam pochopila, proč za totáče kdo mohl, utíkal na vlastní chatu.) Nejsilnější dojem z týhle knihy je neurčitej smutek nad všeobecným plíživým rozpadem společnosti. Šeď, zima, přirozkrádání toho a onoho... Naprostý souhlas s komentářem Pebry.

Majto
08.05.2024 3 z 5

Ďalšia tradičná exnerovka za mnou a možno v tom je jej slabina. Je písaná veľmi pútavo a popisne, najmä opisy budov, miestností a pod. boli vyšperkované, no zápletka ma až tak nebrala. Áno, čítal som s chuťou, no neužíval som si to ako iné knihy tejto série.

Fredy23
06.04.2024 4 z 5

I přes velké množství postav, moc příjemná detektivka.

Nové eknihy zdarma (květen)

05.05.2020

Kniha Na dosah ruky v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x