Náhoda nebo osud přehled

Náhoda nebo osud https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154125/nahoda-nebo-osud-154125.jpg 4 125 125

Příběhy lidí, kterým náhoda změnila osud. Obyčejná náhoda už mnoha lidem změnila život. V pěti povídkových příbězích Magdy Váňové se objevují náhody humorné, ironické, nesmyslné i záhadné. Psychologicky jemným odhalováním lidské povahy, ve které dřímá osud každého člověka, zachytila autorka hru nepředvídatelných náhod v té chvíli, kdy z ní vzniká nové pokračování skutečného příběhu... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Náhoda nebo osud. Přihlašte se a napište ho.

Iva066
26.07.2022

Příjemné čtení k zamyšlení. Čte se to rychle, má to spád a nečekané konce. Ale nečtěte to se špatnou náladou, konce jsou spíše černý, drsný humor. Jak si náhoda nebo osud umí zahrát se životem.

Nermal
07.07.2022 5 z 5

Ač kniha povídek, nebyla o nic méně zajímavá než romány. Některé z povídek byly smutnější, jiné k pousmání a další i humorné. Autorka opět nezklamala.

malýčtenář
10.12.2021 4 z 5

Paní Váňová nikdy nezklame a na její knihy se vždy těším. Povídky sice byly většinou smutné, ale i to je život. Těším se na její další nové knihy.

Knižní novinky (14. - 21. 3.)

13.03.2013

Kniha Náhoda nebo osud v seznamech