Moucha přehled

Moucha https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131928/moucha-131928.jpg 4 614 614

Další z řady detektivek velmi úspěšného a oblíbeného slovenského spisovatele Dominika Dána nás zavádí na Slovensko rok po sametové revoluci. Nejen slovenští kriminalisté se v té době musí potýkat s nárůstem zločinů, brutality i vražd. Jedním z případů je i vražda mladého děvčete, jejíž tělo našli policisté už ve stádiu značného rozkladu. Zdá se, že neexistují žádné důkazy...... celý text

Detektivky, krimi Romány Literatura slovenská
Vydáno: , XYZ (ČR)

Mucha , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moucha. Přihlašte se a napište ho.

TerkinKnižnySve
20.04.2024 5 z 5

Dominik Dán - Mucha

Počet strán: 312
Žáner: #thriller #detektívka
Vydavateľstvo: @slovart_vyd

Pripad v prípade.

V poradi 5 kniha v chronologickom usporiadaní, nečakane zvraty a zaujímavé uzávery v tejto knihe rozhodne nechybali.

To čo mi bolo na zaciatku jasne ako facka mi ku koncu knihy dalo facku lebo to tak nebolo

Ako inak Dán ma opäť dokonale zmiatol.

A najhoršie je, že to bolo vsetko jednoducho tak priehľadné a jasné, že to inak ani byť nemohlo!

Z jednej postavy v tejto knihe mi išiel tlak až do výšin. Väčšie hovädo som snáď ešte nezažila, sadistické, narkomanské prasa a opäť len ďalší omyl amnestie.

Máme tu i novinku entomologiu - uvidíme či ju presadia ale určite by to pomhlo pri ďalších prípadoch

Príbeh bol samozrejme úžasný a plný humoru, trojica (štvorica) po novom s Vaňom, ktorý by zožral aj seba keby mohol - inak výborná posila pre uzrejmenie kto je tu pánom (policajt verzus páchateľ) , Hanzel, Burger a Krauz to nemali tentokrat vôbec jednoduché a otvorený koniec mi vzal vietor s plachiet a dúfam, že sa ešte k tomu vrátime

Za #spolocnecitanie ďakujem Júlia Júlia Martin Petráš Jana Pumprdlik Zouharová Krista Kiksi Divínová Zuzana Žužu Dobiasova Anastázia Gorčošová Katarína Jantoláková Anna Slobodnikova

Kniha č. 98/2024

#recenzieTerka #kniznarecenzia #skbookstagram #milujemeknihy2 #podporujemeslovenskychautorov #milujemeknihyslovenskychautorov #dominikdan #mucha

Obsah:

Kriminalisti zápoliaci so starým "závratným" počtom vrážd, až päť ročne, si odrazu museli zvykať na prídel dvadsiatich, po niektoré roky až tridsiatich prípadov a s nárastom brutality, o akom sa im zatiaľ ani nesnívalo. Jednou z nich bola aj vražda mladého dievčaťa. Nebola dcérou žiadneho skorumpovaného politika, žiadneho multimiliónového otecka, nebola ničím zvláštna, iba taká obyčka. Ibaže ju jedného dňa našli pri jazere v lesoparku zavraždenú. Mladé a pekné dievča. Zaživa, teraz už nie. Niekto jej zviazal ruky za chrbtom vlastnými pančuchami, zaškrtil ju a možno aj znásilnil, ale to sa už zistiť nedalo. Telo sa už začalo rozkladať a všetky stopy zmizli. Krauz a jeho kumpáni začínajú od nuly, ako už veľakrát predtým a veľakrát potom. Niečo im ale predsa len ostalo, malá, takmer nepostrehnuteľná stopa, ktorú po sebe zanechala mucha

Igor1311
21.03.2024 5 z 5

Moje druhé stretnutie s Dominikom Dánom a už teraz viem, že nie posledné. Výborný, putavo napísaný príbeh o partičke vyšetrovateľov vyšetrujucich násilné pripady. Najsmutnejšie na tom všetkom je to, že sa to naozaj stalo.

Aligator805
02.02.2024 5 z 5

Prostě zase další skvělé čtení od DD. Zajímavý případ a hlavně parta skvělých detektivů s úžasným smyslem pro humor.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moucha v seznamech

v Právě čtených1x