Mucha přehled

Mucha https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26762/bmid_mucha-6617c09b44f01.jpg 4 614 614

Rok po nežnej revolúcii bolo v Našom Meste založené samostatné oddelenie vrážd, ale vraždilo sa aj dovtedy, aj za socíku, aj v prechodnom období roku 1990. Kriminalisti zápoliaci so starým „závratným“ počtom vrážd, až päť ročne, si odrazu museli zvykať na prídel dvadsiatich, po niektoré roky až tridsiatich prípadov a s nárastom brutality, o akom sa im zatiaľ ani nesnívalo. Jednou z nich bola aj vražda mladého dievčaťa. Nebola dcérou žiadneho skorumpovaného politika, žiadneho multimiliónového otecka, nebola ničím zvláštna, iba taká obyčka. Ibaže ju jedného dňa našli pri jazere v lesoparku zavraždenú. Mladé a pekné dievča. Zaživa, teraz už nie. Niekto jej zviazal ruky za chrbtom vlastnými pančuchami, zaškrtil ju a možno aj znásilnil, ale to sa už zistiť nedalo. Telo sa už začalo rozkladať a všetky stopy zmizli. Krauz a jeho kumpáni začínajú od nuly, ako už veľakrát predtým a veľakrát potom. Niečo im ale predsa len ostalo, malá, takmer nepostrehnuteľná stopa, ktorú po sebe zanechala mucha. Uvidíme, či to bude stačiť na vyriešenie tejto záhady.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mucha. Přihlašte se a napište ho.

TerkinKnižnySve
20.04.2024 5 z 5

Dominik Dán - Mucha

Počet strán: 312
Žáner: #thriller #detektívka
Vydavateľstvo: @slovart_vyd

Pripad v prípade.

V poradi 5 kniha v chronologickom usporiadaní, nečakane zvraty a zaujímavé uzávery v tejto knihe rozhodne nechybali.

To čo mi bolo na zaciatku jasne ako facka mi ku koncu knihy dalo facku lebo to tak nebolo

Ako inak Dán ma opäť dokonale zmiatol.

A najhoršie je, že to bolo vsetko jednoducho tak priehľadné a jasné, že to inak ani byť nemohlo!

Z jednej postavy v tejto knihe mi išiel tlak až do výšin. Väčšie hovädo som snáď ešte nezažila, sadistické, narkomanské prasa a opäť len ďalší omyl amnestie.

Máme tu i novinku entomologiu - uvidíme či ju presadia ale určite by to pomhlo pri ďalších prípadoch

Príbeh bol samozrejme úžasný a plný humoru, trojica (štvorica) po novom s Vaňom, ktorý by zožral aj seba keby mohol - inak výborná posila pre uzrejmenie kto je tu pánom (policajt verzus páchateľ) , Hanzel, Burger a Krauz to nemali tentokrat vôbec jednoduché a otvorený koniec mi vzal vietor s plachiet a dúfam, že sa ešte k tomu vrátime

Za #spolocnecitanie ďakujem Júlia Júlia Martin Petráš Jana Pumprdlik Zouharová Krista Kiksi Divínová Zuzana Žužu Dobiasova Anastázia Gorčošová Katarína Jantoláková Anna Slobodnikova

Kniha č. 98/2024

#recenzieTerka #kniznarecenzia #skbookstagram #milujemeknihy2 #podporujemeslovenskychautorov #milujemeknihyslovenskychautorov #dominikdan #mucha

Obsah:

Kriminalisti zápoliaci so starým "závratným" počtom vrážd, až päť ročne, si odrazu museli zvykať na prídel dvadsiatich, po niektoré roky až tridsiatich prípadov a s nárastom brutality, o akom sa im zatiaľ ani nesnívalo. Jednou z nich bola aj vražda mladého dievčaťa. Nebola dcérou žiadneho skorumpovaného politika, žiadneho multimiliónového otecka, nebola ničím zvláštna, iba taká obyčka. Ibaže ju jedného dňa našli pri jazere v lesoparku zavraždenú. Mladé a pekné dievča. Zaživa, teraz už nie. Niekto jej zviazal ruky za chrbtom vlastnými pančuchami, zaškrtil ju a možno aj znásilnil, ale to sa už zistiť nedalo. Telo sa už začalo rozkladať a všetky stopy zmizli. Krauz a jeho kumpáni začínajú od nuly, ako už veľakrát predtým a veľakrát potom. Niečo im ale predsa len ostalo, malá, takmer nepostrehnuteľná stopa, ktorú po sebe zanechala mucha

Igor1311
21.03.2024 5 z 5

Moje druhé stretnutie s Dominikom Dánom a už teraz viem, že nie posledné. Výborný, putavo napísaný príbeh o partičke vyšetrovateľov vyšetrujucich násilné pripady. Najsmutnejšie na tom všetkom je to, že sa to naozaj stalo.

Aligator805
02.02.2024 5 z 5

Prostě zase další skvělé čtení od DD. Zajímavý případ a hlavně parta skvělých detektivů s úžasným smyslem pro humor.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mucha v seznamech

v Právě čtených1x