Venuša zo zátoky přehled

Venuša zo zátoky https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390535/bmid_venusa-zo-zatoky-JAJ-390535.jpg 4 498 498

Pohodovú prázdninovú atmosféru leta 2009 naruší hrôzostrašný nález dievčenského tela bez hlavy a rúk. Torzo pláva v ramene rieky neďaleko lodenice, mladí športovci zažijú na tréningu ozajstný šok. O dva dni sa na opačnom konci mesta v zátoke rieky nájde odseknutá hlava. Prípad sa začne nepríjemne a hlavne nepredvídateľne zamotávať. Extrémne horúce leto komplikuje vyšetrovanie nielen milovníkom snehu a dažďa, akým je detektív Richard Krauz, ale aj odolnejším kolegom. Do života oddelenia vrážd v Našom Meste zasiahnu okrem rozsekaného dievčaťa aj iné tragické udalosti. Prvý raz od založenia samostatného oddelenia špecializujúceho sa na najvážnejšie trestné činy zažijeme tragédiu priamo v radoch detektívov. Od pamätného leta 2009 vraždárska partia už nikdy nebude kompletná, ale úľavy im žiadny nadriadený funkcionár nepovolí. Realita býva občas krutá - so stratami sa ráta na každom vojnovom poli, no boj treba doviesť do úspešného konca, nech sa osud vzpína, ako chce.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Venuša zo zátoky. Přihlašte se a napište ho.

Rapeh
17.04.2024 4 z 5

Tak to byla síla. Dva detektivové v nemocnici. Co bude s kanceláři 141? Už se těším na další knihu.

hana1039
22.02.2024 5 z 5

Audiokniha:
Uff, tento díl byl pro mě jeden z nejlepších a taky zároveň jeden z nejtragičtějších... bohužel, se nám stará parta pomalu začíná zmenšovat,taky už máme rok 2009, takže nám stárnou i naši vraždári...

ErikaKej
22.01.2024 4 z 5

Update- druhy krát prečitaná a dej ma tento krat chytil. Takze môj prvy dojem bol naozaj na základe dost slabého prednesu Martina Mnahončáka Knihu odporúčam ale nie v audioverzii.

Original recenzia:
Za mňa tento krát slabšie- ani jeden dej ma nechytil za srdce, dokonca som mala pocit akéhosi umelého vyhrotenia situácie.. Mne táto kniha až tak nesadla, môže to byť spôsobené aj tým že som ju počula ako audioknihu od pána Mňahončáka. Počkám si na českú verziu, kedže pán Geišberg žial už nič nenačita..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Venuša zo zátoky v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech7x