Někdo z nás přehled

Někdo z nás https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516117/bmid_nekdo-z-nas-656085d253632.jpg 4 332 332

Sourozence Herelovy od dětství pojí silné pouto, a přestože už jsou všichni dospělí, nedají na sebe dopustit. Rodinnou idylku jim však jednoho dne naruší hrůzný nález na zahradě matčina domu, jenž spustí lavinu nečekaných událostí. Minulost se probouzí k životu a spolu s ní i mučivé tajemství, které nikdy nemělo spatřit světlo světa. Jak snadné je ztratit důvěru v někoho, koho známe celý život? A opravdu víme, co jsou naši nejbližší vlastně zač?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Někdo z nás. Přihlašte se a napište ho.

kneslova
včera 4 z 5

Velmi dobré čtení , příběh odsýpá.. za ten konec půl hvězdičky dolů, za mě nevěrohodné

Téra
včera 3 z 5

Musím přiznat, že předešlá detektivní trilogie se mi líbila víc. Tento příběh mi moc nesedl. Přišlo mi to hrozně rozvleklé, asi protože se tam střídaly pohledy všech sourozenců a ještě maminky a ani jsem necítila moc napětí a celkové rozuzlení mi tedy přišlo takové divné.

Kathy77
předevčírem 4 z 5

Moje první kniha této autorky, spíš ze zvědavosti, kdy mě nalákala slibná anotace. Musím uznat, že úvod byl velmi zajímavý a doslova mě vcucnul. Těšila jsem se co bude dál a jak se příběh vyvine.. ale ono přišlo poměrně zklamání. Nekonečné dialogy defacto o ničem mě nebavily, nadšení opadalo a do čtení jsem se nutila. Kde je to slibované rodinné tajemství starého domu?? Vydržela jsem, no a pak se to změnilo, asi tak v polovině knihy přišel zlom..
Příběh napínavý, ale tedy velmi smutný, hodně k zamyšlení a místy až těžko uvěřitelný. Kam až se dá zajít, co si kdo nechá líbit a také co je člověk schopen udělat?!?
Poslední stránky jsem doslova hltala, tak kdo vlastně?? Konec byl pro mě nečekaný, ale.. pochopitelný..
Takže ano, za přečtení určitě stojí!

10 nejčtenějších knih (květen)

15.05.2024

10 nejčtenějších knih (duben)

15.04.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (14. týden)

12.04.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Někdo z nás v seznamech

v Právě čtených32x
v dalších seznamech9x

česká literatura sourozenci rodinné vztahy

Kristýna Trpková
česká, 1996