Batman: Rok nula - Temné město přehled

Batman: Rok nula - Temné město
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330493/bmid_batman-rok-nula-temne-mesto-BjM-330493.jpg 4 92 92

New 52: Batman série

Riddler pohroužil Gotham do temnoty. Podaří se mladému a nezkušenému Temnému rytíři zachránit své město před stále rostoucí chaosem? Podaří se Batmanovi přivést Gotham zpátky ke světlu? Rok nula je příběh Batmanova původu tak, jak jste ho ještě nikdy neviděli!

Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

Batman: Zero Year - Dark City , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Batman: Rok nula - Temné město. Přihlašte se a napište ho.

Koty7
14.03.2024 5 z 5

Opravdový nářez ve společnosti našeho netopýřího přítele nám přinesl hned několik zajímavých příběhů včetně Riddlera.

Luigi1
06.10.2023 5 z 5

Tento komiks se opět povedl

ArkAngel
02.08.2022 3 z 5

První velký Batmanův nepřítel je v téhle iteraci Hádankář, kterému se podaří zajmout celé město. Tvůrci ale jinak asi hodně hráli Crysis 3, protože přesně takhle to vypadá a máme tu i speciální jednotky nepodobné těm z videoherní série. Kniha však začíná méně známým Doktorem Smrtí a jeho i ten Hádankářův příběh nejsou příliš zábavné, byť hned staví Bruce velkému nebezpečí. Je to krapet přehnané a chybí tomu hloubka. Minulá kniha byla slabší 4*, téhle dám o jednu méně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Batman: Rok nula - Temné město v seznamech

v Právě čtených1x