Eldest přehled

Eldest https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368748/mid_eldest-Y4H-368748.jpeg 4 4046 4046

Druhá kniha trilogie Odkaz Dračích jezdců. Šíří se temnota, přichází beznaděj, vládne zlo ... Pokračování fantasy bestselleru Eragon z pera Christophera Paoliniho opět dobývá svět! Eragon cestuje se Safirou do elfského města Ellesméry, aby podstoupil výcvik v kouzlení a boji, životně důležitých dovednostech Dračího jezdce. Ztrácí jistotu, neví komu může věřit a osud království, v němž temná ruka krále rdousí veškerý vzdor, leží i nadále právě v jeho rukou...... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Eldest , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Eldest. Přihlašte se a napište ho.

lena.o.knihach
09.05.2024 5 z 5

Kdybych věděla, jaký díl mě po Eragonovi čeká, určitě bych v sérii pokračovala už tehdy a ne až teď. Ale na druhou stranu lepší pozdě než nikdy.

Eldest je totiž naprosto skvělý! Sice mi tady trochu scházel Murtagh, ale zas mi to vynahrazovala všechna ta akce. Eragon teda hlavně trénuje se Safirou a vesměs si užívá pohostinství, kdežto Ronan! Ten se ani na chvíli nezastaví a stává se z něho velký hrdina a bojovník.

Audiokniha se opět poslouchala sama a zabrala mi přesně týden. A řeknu vám, že se do těch audioknih zamilovávám čím dál víc.

#spoluprace @audioteka_czsk

Luigi1
08.05.2024 5 z 5

Tak to se povedlo moc pěkně napsané dobře se to i četlo doporučuji

slay_girl
07.01.2024 5 z 5

Určitě 5/5!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Eldest v seznamech

v Právě čtených61x