Odkaz mrtvého kostelníka přehled

Odkaz mrtvého kostelníka
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273896/bmid_odkaz-mrtveho-kostelnika-ThZ-273896.jpg 3 28 28

Žádné tajemství nezůstane ukryto navěky, ani to, které střeží starý a umírající kostelník Havelka. Mladý knihkupec Mikuláš Kameník trpělivě vysedává u jeho lůžka a zapisuje zdánlivě nesrozumitelné útržky pohasínající paměti, ze kterých začíná být patrné, že souboj svedený na ochranu vzácné relikvie není u konce. Mikuláš navíc není jediný, kdo usiluje o odhalení důmyslné skrýše...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odkaz mrtvého kostelníka. Přihlašte se a napište ho.

Iki1
26.10.2021 3 z 5

Tato kniha z edice Původní česká detektivka patří k těm lepším, i když i zde je znát to, co provází tento žánr – nepříliš dobré zpracování, troufám si tvrdit přímo rychlost vydání, na níž tu zřejmě záleží především. Děj je příliš překombinovaný a těžko uvěřitelný – spíš posunutý k sci-fi. Prolíná se tu naše doba se středověkem a osmašedesátým. Pozitivní je, že autor děj spřádá z různých linek – není to jen prvoplánový příběh.

Leňouza
18.07.2021 1 z 5

Knihu jsem dočetla, ale nepochopila. Při konečném rozuzlení jsem měla pocit, že mi někdo z knihy vytrhl kapitolu. Hezky se rozvíjí minulost kostelníka Havelky aby najednou skocnčila nedopovězená?

Jiho226
27.05.2021 2 z 5

Mnoho postav,mnoho vražd,spousta nelogičnosti,náhod a nepravděpodobností.Dočetla jsem s velkým sebezapřením.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Odkaz mrtvého kostelníka v seznamech

české krimi české detektivky

Milan Růžička