Pan Náladový přehled

Pan Náladový https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526285/bmid_pan-naladovy-6552ab23e8d97.jpg 4 189 189

V ten den, kdy jsem zastavila před rozlehlým domem Daxe Moodyho, jsem vůbec netušila, co přijde. Jako masérka na objednání jsem byla zvyklá docházet k cizím lidem, ale nikdy se mi nestalo, že by mým klientem byl pohledný, tajemný, svobodný muž a navíc mladší, než bych očekávala. Tou masáží měl náš příběh skončit, ovšem neskončil. A mně zůstala jen touha po zakázaném muži.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Moody , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pan Náladový. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
16.05.2024 4 z 5

Autorku miluju, většina jejich hrdinů jsou chlapy,před kterými bych si sedla na zadek a kdo by nechtěl takového doma.Jen tady jsem měla trošku problém s Daxem, nevím proč,ale nějak se mi nedostal pod kůži jako ostatní.Wren byla úžasná a líbilo se mi,jak si šla svým životem. Celkově mi příběh přišel jen o jejich dohadování a o tom proč spolu nemohu být.Tak tentokrát je to za 3,5 hvězdičky, když přimhouřím oči

kacenka6144
16.05.2024 3 z 5

Nějak mám pocit, že "starým" ostříleným spisovatelkám trošku dochází dech. Přečíst se to dá, ale žádné "wow" z vás asi nevypadne.

miruska1
07.05.2024 4 z 5

Líbilo se mi to. Jen.... Stejnej scénář jako u knihy Aristokrat ( ten se mi ale líbil víc)

Poslední gambit, Kéž bys tu byl a další knižní novinky (46. týden)

12.11.2023

Kniha Pan Náladový v seznamech