Dohoda s láskou přehled

Dohoda s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306474/bmid_dohoda-s-laskou-CgN-306474.jpg 4 514 514

Žhavá pokušení série

Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného souseda a uzavře s ním dohodu. Nezávaznou a takovou, která prospěje jim oběma a nikomu neublíží. Jako většina Bradfordů má i Trevor slabost pro jídlo, a nejen pro ně... Jenže chce dokonalou ženu a ze svých požadavků nehodlá slevit. Když si ke své hrůze uvědomí, že se mu myšlenky podezřele často stáčí k jeho baculaté sousedce, poněkud zneklidní. Pekelní sousedé! Úspěšná romantická série o sousedech na zabití!... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Perfection , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dohoda s láskou. Přihlašte se a napište ho.

adela2230
05.04.2024 4 z 5

Kniha je dobrá, ke konci mi trochu překáželo nastaveni Zoe. Ale i tak, člověk se pobaví a oddechne si.

Rapeh
15.03.2024 4 z 5

ODPOČINKOVÁ kniha, Zoe mne moc bavila. Série je příjemné rozptýlení.

Jita160
30.01.2024 4 z 5

Další nenažraný můž z Bradfordova klanu,tentokrát kanec Trevor.
Tomu nadělá pár vrásek jeho náročná, malá, baculatá nájemnice Zoe.
Díky dohodě, kterou spolu uzavřeli... samozřejmě kvůli sexu jí Trevor začal vnímat jako krásnou ,vtipnou, chytrou, skvělou milenku, příšernou zpěvačku, celkem dobrou kuchařku a peče věci,které ani jejich psi nechtějí žrát.
Takže si nenechte ujít tento příjemný a úsměvný příběh po, kterém budete mít zaručeně hlad :,-)

Žebříček nejprodávanějších eknih v srpnu 2016

06.09.2016

Kniha Dohoda s láskou v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech10x