Madame Okta přehled

Madame Okta https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43087/bmid_madame-okta-prq-43087.jpg 4 738 738

Příběhy Darrena Shana série

První kniha série Příběhy Darrena Shana. Spolužáci Darren a Steve si navzdory varování svého učitele nenechají ujít neobvyklé představení v utajovaném Cirku Mostruoso, o kterém si přečetli na nalezeném letáku. Oba chlapci jsou představením uchváceni - Darren cvičenou pavoučicí, Steve jejím cvičitelem Hroozleym, který mu připomíná upíra z jedné knížky. Ve 33 kapitolách, do nichž Darren své vyprávění vtěsnal, stíhá jako v horečnatém snu jedna noční můra druhou a oba kamarádi se ocitnou v ohrožení života.... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Cirque Du Freak , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Madame Okta. Přihlašte se a napište ho.

mia.com
06.12.2023 4 z 5

Tahle serie me dost bavila jako ditko.

Petrik87
01.10.2023 5 z 5

Přečetl jsem jedním dechem celou sérii. Perfektně napsané, velmi napínavé a čtivé. Vyhovuje mi, že knihy mají spád a neustále se děje něco zajímavého, žádná zbytečná omáčka kolem.

TessieB
03.01.2023 4 z 5

Madame Oktu jsem četla jako malá, sérii jsem ale tehdy bohužel nedočetla. Zavzpomínala jsem si, jak to všechno začalo a těším se na pokračování, knížky si budu doplňovat do své knihovny :) Příběh není nijak složitý, občas je až dětinský, ale je určený dětem, takže mě to nijak nepohoršuje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Madame Okta v seznamech

v Právě čtených2x