Zrození zabijáka přehled

Zrození zabijáka
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148881/bmid_saga-lartena-hroozleyho-zrozeni-zabijaka-148881.jpg 4 204 204

Sága Lartena Hroozleyho série

Larten Hroozley tvrdě pracuje už od osmi let v továrně na hedvábí, kde musí spolu se svým bratrancem snášet násilnické chování předáka Traze. Když se Traz jednoho dne zase rozvzteklí a napadne Lartenova bratrance Vura, Larten se neudrží a bratrance začne bránit. Hrůzný konflikt ukončí předákova smrt. A Larten, který Traze zabil, musí urychleně zmizet. Na útěku se kvůli nepřízni počasí rozhodne schovat na hřbitově a přenocovat v kryptě. Tam narazí na záhadného Sebu Nila, který mu nabídne, aby se stal upířím pomocníkem. A protože Larten už nemá co ztratit, Sebovu nabídku přijme. Vydání první. zdroj: www.legie.info... celý text

Horory Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

Birth of a Killer , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrození zabijáka. Přihlašte se a napište ho.

metalic
10.08.2021 3 z 5

První díl Ságy Lartena Hroozleyho, není tak napínavý, jako knihy ze ságy Darrena Shana jak si tady každý myslí, ale není to vůbec špatná kniha. Obzvlášť pro všechny, kdo máte příběh upířiho knížete už dávno dotčený. Tento příběh je jako vrátit se na své oblíbené místo... Je zde spoustu známých postav, míst a dějových linek.

Luigi1
03.02.2021 4 z 5

No začátek nic moc,ale postupem času se děj rozjíždí.Laren se zamotal do nepříjemné situace a prchá před spravedlností.

kamila5406
28.01.2021 4 z 5

Kniha mě bavila, mohlo to byt víc strašidelný. O upírech a vampýrech. O klukovi který se pomstil za smrt bratrance a byl vyvrhelec, potkal upíra a chtěl se jim stát aby někam patřil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zrození zabijáka v seznamech

v Právě čtených2x