Případ Arleny Ferrisové přehled

Případ Arleny Ferrisové
https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93215/perry-mason-pripad-arleny-ferrisove-93215.jpg 4 69 69

Perry Mason série

Perry Mason, za pomoci Delly Streetové a Paula Draka, se ujímá soudní obhajoby mladé ženy, která byla obviněna z vraždy. Případ je natolik složitý, že je nutno získat důkazy výjimečným způsobem.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Mladá fronta

The Case of the Waylaid Wolf , 1959

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případ Arleny Ferrisové. Přihlašte se a napište ho.

iceVS
14.07.2023 5 z 5

Tentokrát jsem měla pocit, že Perry hlavně prokázal, že je především jen chlap. Děvčata zamrkala řasami a věřil prvnímu poslednímu.
A taky jsem měla malinko pocit, že bych potřebovala rozšířit tu linku, proč vlastně obě dívky měly ve firmě víceméně neomezené možnosti. To vysvětlení jako že bylo to tak, protože to tak bylo, se jevilo poněkud odbytým.

Česneksmedem
23.05.2023 4 z 5

Fajn čtení. Občas jsem sice zakroutil hlavou nad právnickými "větičkami" (jak by řekl ten, který ví všechno nejlíp) a i nad přízní soudce vůči argumentům PM, ale jinak dost dobrý.

Hotovson
05.05.2023 5 z 5

(SPOILER) Perryho Masona mam rád. Tady opět prokázal svoje kvality, ostatně jako vždy. Opět vydatně sekundují Della Streetová a Paul Drake, bez nich by to nebylo ono. Tentokrát neni času nazbyt, proto Perry shání důkazy kde se dá a dokonce se všechno sfoukne při předběžném přelíčení, i přes prvotní nelibost soudce. Proč to taky hnát před porotu, že?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Případ Arleny Ferrisové v seznamech

v Právě čtených1x