Tichá modlitba přehled

Tichá modlitba https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339806/bmid_ticha-modlitba-eym-339806.jpg 5 2062 2062

Ztratily se dvě. Vrátí se jen jedna. Ti druzí mají smůlu. Jejich holčička zemře… Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým. Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Lost Girls , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tichá modlitba. Přihlašte se a napište ho.

Kristynka.dr
05.05.2024 5 z 5

Autorka ta mě baví. Její knihy vytáhnou z každé čtecí krize.
Odsejpá to, stále se něco děje. Dobré jsou i pasáže mezi členy týmu a vtipné slovní výměny. Napínavé vždy až do konce.
Asi už všichni četli, ale tuto sérii doporučuji všemi deseti.

Maanna
12.04.2024 4 z 5

Dobrý nápad na zápletku a dobře vygradovaný. Zajímavé bylo sledovat, jak se měnily vztahy mezi rodinami holčiček i vztahy ve vyšetřovacím týmu - zvlášť s externisty (jen je škoda, že se profilovačka později trochu vytratila). Jen ten závěr se tedy moc nevyvedl. Nalezení místa činu a hlavně závěrečné scény se Subjektem 2 prostě nedávaly smysl. To už mohla autorka rovnou vybavit Kim kouzelnou hůlkou.

evask
06.04.2024 5 z 5

Svižná napínavá detektivka. Jen se zamýšlím, co vede autorku, tedy ženu, k tomu, že nám přesně líčí, čeho všeho se pachatel na oběti dopustil, my běžní čtenáři tohle snad ani číst nepotřebujeme, v popisu útrap si nelibujeme, i bez podrobností bychom věřili, že pachatel je násilník. Moderní doba si to žádá? (Asi nesmím srovnávat se stylem Agathy Christie, ta se obešla bez drasťáren)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tichá modlitba v seznamech

v Právě čtených36x