Pro svět mrtví přehled

Pro svět mrtví
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398809/bmid_pro-svet-mrtvi-eyH-398809.jpg 4 183 183

V Corku to zase vře… Inspektorka Katie Maguirová a její tým toho mají až nad hlavu. V irském Corku řádí gang, který krade psy, ve městě nevídaně kvete obchod s drogami a ještě ke všemu musejí policisté najít zmizelou dívku — a to vše pod přísným dohledem médií. Jak se Katie pomalu dostává pravdě na kloub, uvědomí si, že všechny tři případy by mohly být propojené. Jenže s každou uplynulou vteřinou utíká čas i unesené dívce…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Host

Living Death , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pro svět mrtví. Přihlašte se a napište ho.

Maky806
16.05.2024 5 z 5

Tak to byl nářez, přečteno jedním dechem.

Artep25
13.05.2023 3 z 5

Taky dávám jen tři hvězdy a to za čivost.v této knize mne opravdu rozčiloval popis sexuálních scén. To tam nemuselo být. Když budu chtít knihu o sexu, přečtu si jinej žánr. Že byla tato kniha ze série brutální to byla. Ale taky si myslím, že dost překombinovana.No zkusím i další a uvidíme.

Anie.M
24.08.2022

ač jsem si předchozí příběhy Katie zamilovala u této knihy mám "nedočteno" a to z jedného prostého důvodu. když jsem se dostala na popisek toho jak jdou za padouchem co cvičí psi na zápasy a přeskočila jsem odstavec,.....dva, tři .... stránku, druhou stránku .... pak jsem zaklapla (nic z těch posledních třech stránek nepřečetla) a konec vědět nechci. nepotřebuji přečíst vše za každou cenu, nevadí mi popis jak se porcuje mrtvola nebo uřezává noha, ale tohle opravdu ne. hodnotit knihu nebudu protože bych automaticky dala málo hvězd a asi by to z literárního hlediska nebylo objektivní.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pro svět mrtví v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x