Znovuzrození přehled

Znovuzrození https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487904/bmid_znovuzrozeni-BmN-487904.jpg 4 62 62

Proti přírodě série

< 3. díl

Ve světě obývaném antropomorfními zvířaty Zákon povoluje jenom spojení mezi jedinci téže rasy. Ti, kteří zákon poruší, jsou potrestáni a uvězněni. Jsou obviněni z toho, že jednají… PROTI PŘÍRODĚ. Boj o Lesliinu duši dospěl do finále. Leslie uvízla daleko od civilizace a stále nezískala odpovědi, ve které doufala. Zůstala bez přátel v zoufalé bitvě proti vlčímu bohu, který se chce zmocnit jejího těla, aby se mu vrátila všechna jeho zlá síla. A mezitím organizace, která chce ovládnout celou populaci, získala figurky, se kterými může odehrát svůj poslední tah.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Rebirth , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Znovuzrození. Přihlašte se a napište ho.

Maly_MACKO
12.12.2023 2 z 5

Uspěchané. Potřebovalo to minimálně ještě jeden díl.

knidopel
15.08.2023 4 z 5

Závěrečný díl poskytl vysvětlení, jak to vlastně všechno bylo a minulost Lesliiny matky. I když to bylo takové dost uspěchané, ve výsledku mě rozřešení uspokojilo. U celé série jsem si užila krásné grafické zpracování. Trochu mě mrzí, že se vypařilo erotično, které série slibovala.

Karin_Kim55
15.08.2023 3 z 5

Tak tahle třídílná série byla dohromady takové průměrné zklamání. Pro čtenáře knih je to možná nějaká změna, protože přeci jenom jsou tady antropomorfní zvířata, ale pro čtenáře mang tohle nemůže být největší tah. Jo, kvůli tomu jsem to chtěla, a taky proto že to mělo být trochu erotické a měl tu být vztah mezi vlkem a prasnici.
Autorka měla ale až moc nápadů a do komiksového formátu se to vůbec nehodí. Chtělo by to předělat, udělat tak třikrát delší, aby ty události měli na čtenáře větší dopad. Všechno se odehrávalo tak rychle, že jsem nějakou smrt/zradu/žhavou scénu vůbec stihla vstřebat, už se dělo něco jiného.
Takže průměr. Škoda, mělo to potenciál.

Knižní novinky (8. týden)

20.02.2022

Kniha Znovuzrození v seznamech