Amnézie přehled

Amnézie
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293489/bmid_amnezie-ykY-293489.jpg 4 302 302

Joseph O'Loughlin série

Jedné studené londýnské noci je z Temže vyloven detektiv oddělení vražd Vincent Ruiz. V noze má kulku a v paměti mu zeje obří propast. Nevzpomíná si na střelbu, ani na to, jak se ocitl v řece. Jediným vodítkem je fotografie nalezená v jeho kapse. Je na ní Mickey Carlyleová, sedmiletá dívka, pohřešovaná už celé tři roky. Ve vězení však sedí muž odsouzený za její vraždu. Co když to ale police celé špatně pochopila? Ruizovou jedinou nadějí, jak celou záhadu vyřešit, je vrátit se zpátky ve svých stopách a rozpomenout se, co se událo té noci, kdy došlo k přestřelce…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Lost , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Amnézie. Přihlašte se a napište ho.

nikca1994
05.04.2024 3 z 5

Tak tahle kniha se mi líbila od autora zatím nejméně skoro žádné napětí to se objevilo až skoro na konci knihy. Začátek informující co se stalo zbytečně moc dlouhý pak se děj odvíjí dál nicméně dost pomalu se postupuje četla jsem jí nezvykle dlouho. Nebylo to úplně špatné, ale místy se mi příběh četl trochu obtížně chybělo mi to napětí co bylo v ostatních knihách od tohoto autora co nutí dál číst, nakonec celkem dobré.

Disease
05.02.2024 4 z 5

Nepříliš napínavá Ruizova one man show. Nicméně jako studie to funguje parádně.

PetrKral
30.01.2024 2 z 5

Nuda, nuda - šeď, šeď. Nelogické, dlouhé, bez špetky napětí a ještě chaos v postavách a vše prekombinované.
Připadá mi, že ostatní četli jiné knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Amnézie v seznamech

v Právě čtených4x