Zmatené přehled

Zmatené https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204007/bmid_zmatene-d7k-204007.jpg 4 116 116

Uplynul rok, co A poslala poslední strašlivý vzkaz, a co se záhadné zmizení Alison DiLaurentisové konečně smetlo se stolu. Aria, Spencer, Hanna a Emily mají před maturitou. Ač jsou o rok starší, nezmoudřely. Naopak. Roztomilé malé lhářky skrývají víc než kdy dřív – tvrdě dřely na obnovení svých dokonalých životů, ale klubko tajemství může jejich naděje snadno rozmetat. Aria žárlí na zahraniční studentku, kterou hostí její přítel. Spencer si začíná nebezpečně dobře rozumět se svým budoucím nevlastním bráchou. Hannin táta kandiduje do Senátu. Stačí jedna skandální fotka, a jeho kampaň přijde vniveč. A Emily? Ta udělá cokoli, jen aby dostala plavecké stipendium. O jarních prázdninách provedly něco neodpustitelného a zoufale se snaží na události tehdejší noci zapomenout. Přitom by právě ony měly ze všech nejlépe vědět, že vždycky všechno vyplave na povrch… dříve či později.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Pretty Little Liars 9: Twisted , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zmatené. Přihlašte se a napište ho.

evca7271
04.04.2024 4 z 5

Další napínavý díl,jako předešlé díly. Kniha se mě moc líbila a budu se těšit na další díl.

E.vi.k
09.02.2021 4 z 5

První kniha ze série, po které jsem sáhla... Byla v akci a byla jsem zvědavá. ???? Na začátku trochu chaos v postavách, je jich tam poměrně dost, ale dá se zorientovat. Čtení příjemné, nenáročné, ale po dalším díl zřejmě nesáhnu.

Mruskulka
16.05.2020 5 z 5

9. kniha se této série se jmenuje Zmatené a já jsem také zmatená. Autorka skvěle napíná, ale teď prosím ostatní. Čtveřice se celou dobu kamarádila s Courtney, Ali byla zavřená v blázinci. Tzn., že i ten incident Jennou se stal s C. To Courtney dala holkám náramek, aby spolu mlčely. Proč v tomto díle pořád omílala autorka to, že Tabitha, se kterou se potkaly na Jamajce, a o které si myslí, že je Ali, že má náramek, které je pojí ke společnému tajemství? Vždyť Ali vůbec náramek neměla, to měla právě Courtney.....Celou knihu jsem zmatená, můžete když tak vysvětlit ve zprávě? :-D PS: knihy čtu u vína, takže je možné, že prostě fantazie funguje jinak :-D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zmatené v seznamech

v dalších seznamech2x