S hlavou v oblacích přehled

S hlavou v oblacích
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512209/bmid_s-hlavou-v-oblacich-L9C-512209.jpg 3 51 51

Maybell Parrishová je odjakživa snílkem a beznadějnou romantičkou. Žít ve vlastním světě je pro ni příjemnější než se starat o problémy skutečného života. Když však Maybell po své pratetě Violet zdědí krásný dům ve Smoky Mountains, chytne příležitost za pačesy a pokusí se o nový začátek. Jakmile ale dorazí na místo, zdá se, že její nesnáze teprve začínají. Nejen, že se dům kolem ní rozpadá, ale ke všemu není jedinou dědičkou: musí se o vše dělit s Wesleym Koelherem. Wesley je místní zahradník a je stejnou měrou nabručený i neuvěřitelně přitažlivý – a jak se ukáže, má s nemovitostí úplně jiné plány. Přesvědčit zamlklého Wesleyho, aby se jí přestal vyhýbat a našel s ní kompromis, je ještě těžší než posmrtná přání, jež za sebou prateta zanechala. Jakmile však Maybell pod Wesleyho tvrdou slupkou nečekaně objeví sladký vnitřek a oba se začnou jeden druhému otevírat, možná zjistí, že sebemenší krůčky mimo vlastní komfortní zónu občas vedou k něčemu opravdu výjimečnému.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Twice Shy

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S hlavou v oblacích. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
05.03.2024 3 z 5

Romantické čtení bez nějakých větších zvratů.No čekala jsem od knihy více

adela2230
18.01.2024 5 z 5

Dobrá oddechovka. Je to sice dost nadnesené realitě, ale čte se to dobře.

monika0181
06.10.2023 3 z 5

Tuhle knihu beru jako průměr. Nesedí obálka s hrdiny, v knize čteme, že Wesleymu skoro 30 a na obálce je teenager .... Romantická Maybell pro mě nebyla moc uchopitelná. Žila tak mimo realitu ve svém snovém životě, až mi čtení přišlo násilné a nezábavné. Když se mi podařilo začíst do knihy, líbil se mi děj, její obsah, zápletky. V tom je neobvyklá a neopakuje se děj z jiných knih. Wesleyho klaustrofobie a sociální fobie udělali příběh jedinečným. Shrnutím je to opravdu pohádka. O realitě některých věcí a souvislostí lze diskutovat. Ale pokud nechcete nic řešit a jen si počíst, kniha poslouží. Jen to není takové to jednohubkové čtení. Dost se mi čtení pocitově vleklo. Knihu spíš půjčit než s ní obohatit knihovnu, já už se k ní těžko vrátím.

Hospodyně, Noční host a další knižní novinky (25. týden)

18.06.2023

Kniha S hlavou v oblacích v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech5x