Osamělé srdce přehled

Osamělé srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508124/bmid_osamele-srdce-XHp-508124.jpg 4 378 378

Scarlet Luck série

Rosie nemůže uvěřit, že jí v její internetové rozhlasové show poskytnou rozhovor samotní Scarlet Luck. Nejenže kapelu sleduje už roky, její písně ji také dostaly přes nejtěžší období jejího života. Fascinuje ji především bubeník Adam, a to nejen proto, že se o něm ví leda tak to, že už léta nesnáší, když se ho někdo dotýká – kdokoliv. Pak ale kapela přichází do Rosiina malého studia a všechno se pokazí. Rozhovor se musí zkrátit a na Rosie se po internetu valí vlny nenávisti. Když ji dokonce fanoušci napadnou na ulici, Scarlet Luck ji stručně pozvou na koncert na znamení, že chtějí vše hodit za hlavu. Najednou Rosie stojí před Adamem podruhé. Před Adamem, v jehož očích vidí neskutečnou bolest – a ke kterému se nesmí nikdy přiblížit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Lonely Heart , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osamělé srdce. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
10.05.2024 5 z 5

V jádru jsme všichni stejní. V každém z nás se něco skrývá, občas se to probudí jako spící monstrum, způsobí nám pekelnou bolest a nenechá se to znovu spoutat.

Sdílená bolest je poloviční bolest.

Člověk smi mít někdy i štěstí. Je v pořádku, když se věci jednoduše stanou.

Mona Kasten to zase dokázala. Zase do toho příběhu dostala naprostou pecku. To, co je teď všude kolem nás (ataky, psychické problémy, atd.) a to, jak nás ta digitální doba obklopuje a pohlcuje. Neskutečně silný příběh.

Majulle
30.04.2024 3 z 5

Musím říct že mi vcelku trvalo se do této knihy začíst a občas jsem i stránky přeskakovala. Pořádně mě kniha začala bavit až po polovině, kdy se pro mě konečně začalo něco dít pochvalu dávám za otevření tématu "úzkosti", je to konečně kniha s trošku jiným tématem

MilackovaN
28.04.2024 5 z 5

Mona Kasten se toho nebojí a má u mě obrovské plus. Všechny postavy mají nějaké své bubáky z minulosti, které jim nedají spát a musí se s nimi dnes a denně prát. Možná i díky tomu jsem si všechny postavy, ať už ty hlavní nebo i ty vedlejší, naprosto zamilovala, což se mi moc často nestává a vždy je tam někdo, koho nemůžu vystát. V tomhle případě však opravdu fandím všem postavám.

10 nejprodávanějších knih (20. týden)

24.05.2023

Falešné růže, Osamělé srdce a další knižní novinky (16. týden)

16.04.2023

Jsem jenom já, a to je víc než dost - Ashley

Sdílená bolest je poloviční bolest - Rosie

Kniha Osamělé srdce v seznamech