Schovej mě v dešti přehled

Schovej mě v dešti https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434292/bmid_schovej-me-v-desti-Mng-434292.jpg 4 638 638

Tři generace žen, jeden příběh… Když Kate jako mladá utekla z domova, nezanechala za sebou žádné stopy. Toužila začít nový život daleko od rodiny a především od matky, ke které necítila takové pouto, jaké by dcera zřejmě cítit měla. I proto se Kate později zapřísáhla, že ona sama tu pro svou milovanou dcerku Sabine vždycky bude… Jenomže čím je Sabine starší, tím víc ji nejasná minulost její matky zajímá – a jednoho se prostě rozhodne svou babičku Joy na irském venkově navštívit. Splněný sen o shledání vnučky a babičky se však záhy změní v horlivé pátrání po tajemství minulých let, která doteď zůstávala pohřbena…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sheltering Rain , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Schovej mě v dešti. Přihlašte se a napište ho.

Petronelka123
17.03.2024 5 z 5

Četla jsem už více knih od Jojo Moyesové a tahle se mi líbila o něco méně. Ale vzhledem k tomu, že právě prožívám pubertální období v roli matky, tak mě příběh Sabine a Kate oslovil a četla jsem jej ve správný čas :).

Ulrika
23.02.2024 5 z 5

Další výborná kniha od Jojo. Až dojemné trigeneracni vyprávění. A na to že je to autorcina prvotina opravdu klobouk dolů!

EmillyT
19.02.2024 3 z 5

Toto je zatím první kniha od Jojo Moyes, která mi vůbec nesedla. Z anotace knihy jsem měla pocit, že se bude jednat o zajímavý příběh, ale bohužel se mi vůbec nedařilo se do příběhu začíst. Místy mi přišlo, že se vyprávění příliš vleče, bez nějakého děje a ani postavy mi nijak nepřirostly k srdci.

Knižní novinky (23. týden)

31.05.2020

Kniha Schovej mě v dešti v seznamech

v Právě čtených16x
v dalších seznamech13x