Silnější než slova přehled

Silnější než slova
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136078/silnejsi-nez-slova-136078.jpg 4 174 174

Kdo je tajemný muž, který si říká Jack Sawyer a znenadání se objevil na ranči, kde žije mladá vdova Anna se svým synkem Davidem a tchánem Corbettem? Opatrné, zvolna se rodící přátelství přechází v lásku, avšak stíny z Jackovy minulosti i nebezpečí hrozící rodině hluché Anny mohou zničit naději na šťastnou budoucnost.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Unspeakable , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Silnější než slova. Přihlašte se a napište ho.

Evkaha
14.09.2023 4 z 5

Trošku větší krvák, nechybí milostná zápletka. Zvláštnost této knihy je hluchá hlavní hrdinka.

cukrovka
11.04.2023 5 z 5

Další zajímavý příběh od mojí oblíbené autorky. Vždy dokáže skvěle nakombinovat romantiku a napětí.

petraj30
22.07.2022 4 z 5

Byla jsem velmi překvapena, jaký to byl zážitek. Překvapující a místy nechutný.
Četlo se to velice pěkně. S postižením, jaké měla hlavní hrdinka jsem se ještě při četbě nesetkala. Bylo to velice zajímavé. Na Jackův příběh jsem si musela hodně dlouho počkat, ale začala jsem tušit, kam to bude směřovat. Velice se mi líbilo jejich postupné poznávání i Annin malý vychytralý syn a všichni obyvatelé s různými problémy z malého městečka.
Zase jednou pořádný kus dobré krimi, i když té krve bylo trochu moc. Jednou mi to k přečtení stačilo, ale na tuto knihu rozhodně jen tak nezapomenu.

Knižní novinky (24. - 30. 9.)

23.09.2012

Kniha Silnější než slova v seznamech

v dalších seznamech1x

Sandra Brown