Skandál s Modiglianim přehled

Skandál s Modiglianim
https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/7092/skandal-s-modigliani.jpg 3 43 43

Lehký kriminální příběh, v němž různí lidé, většinou mladí, mají prsty v mnoha nepravostech, z nichž žádná nedopadne podle očekávání. Těmito nepravostmi se ukážou být loupeže, padělání obrazů, podvody. Těmi různými lidmi jsou historička umění, inteligentní a nesmírně podnikavá, talentovaný, leč zneuznaný malíř, mladý majitel galerie a další postavy z londýnských uměleckých kruhů, vesměs toužících po slávě a bohatství. K tomu jim má dopomoci ztracený Modiglianiho obraz, jemuž jsou zaručeně na stopě...... celý text

Literatura světová Dobrodružné Romány
Vydáno: , Knižní klub

The Modigliani Scandal , 1976

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skandál s Modiglianim. Přihlašte se a napište ho.

madem
05.05.2022 3 z 5

Jedna z autorových prvních knih je pro mě jedna z posledních, co mi chybělo k přečtení. Po všech těch podařených knihách jsem hodně natěšena a hodně zklamána. Děj se dá shrnout do pár vět a je to protahované, uměle jsou přidávané postavy.
Zvládla jsem to, ale je znát, že autor jako většina mužů zraje a je čím dál lepší.

Schamila
27.10.2020 4 z 5

Pro mě pan Follett je zkrátka borec, ať píše z jakéhokoliv prostředí, je to fajn čtení, za mě mohu jen doporučit...., protože modrou nemám ráda.....

ddkk
18.06.2020 1 z 5

Tohle bohužel nestálo za čtení. Jak vidno, i skvělí autoři nějak začínali a ne vždy šťastně.
Děj je roztříštěný, s mnoha postavami, v nichž jsem se nedokázala orientovat, těžko jsem udržovala pozornost...Nebýt toho, že autorem je dnes skvělý Ken Follet, asi bych nedočetla.
Bohužel, přehlídka ztraceného času.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skandál s Modiglianim v seznamech

v Právě čtených2x