Zatmění přehled

Zatmění https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1022/bmid_zatmeni-gzz-1022.jpg 4 4772 4772

Stmívání / Twilight série

Kniha odhaluje také jiné věci, než samotný příběh, například minulost Jaspera a Rosalie. Ale teď k příběhu... V okolí se začínají dít zvláštní věci - lidé umírají a příčina není známá. Ve městě se skrývá Victoria, která chce pomstít svého druha Jamese. Proměňuje náhodně lidi v upíry, kteří bez milosti vraždí. Proto se upíři musí sjednotit s vlkodlaky, aby ochránili Bellu. Jacob je do ní beznadějně zamilovaný. Co se odehraje na vrcholku hor. Porazí Victorii? Zachrání Bellu? Bude Bella upírkou?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Eclipse , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zatmění. Přihlašte se a napište ho.

brosofa
dnes 3 z 5

V podstatě 500 stránek o tom, že chce Bella sex a Edward ne. Já to chápu, mít vedle sebe Roberta Pattisona, taky nemyslim na nic jinýho.

Dietwithstyle
03.05.2024 4 z 5

V tomhle díle mě Bella trochu štvala, ale jinak má příběh spád a čte se vážně dobře.

mia.com
10.04.2024 5 z 5

Tak jako v tom náctiletém věku jsem to jako dívka totálně žrala i s navijákem a toužila po vlastním upírovi, jak jinak :D. Ne, že by to bylo literární veledílo a Bella byla v knihách dost otravná, ale všechno odpuštěno.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zatmění v seznamech

v Právě čtených20x