Kdoule přehled

Kdoule
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423052/mid_kdoule-87i-423052.jpg 4 82 82

Automobilová nehoda, při níž hlavní hrdinka Anna narazí do betonového odpadkového koše v majetku hlavního města Prahy, způsobí dvě věci. Uvědomí si, že žije tak pohodlně, až přestala vnímat detaily kolem sebe. A zjistí, že naprosto o nic v životě neusiluje. Před sebou vidí jenom dvě možnosti, buď to změní, nebo ne. A ona se znovu rozhodne skočit. Závěrečná část zábavné trilogie o jedné obyčejné holce, která nechtěla žít obyčejný život.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdoule. Přihlašte se a napište ho.

Marcik7
31.08.2023 4 z 5

Tak třetí díl už tak třeskutě vtipný nebyl, ale bavila jsem se. Takzvaně vystoupit ze své komfortní zóny a podniknout cestu do neznáma, nota bene když neovládám jazyk oné země, to chce odvahu. Líbily se mi vtipné vsuvky její starostlivé maminky ("s nikým cizím se nebav!").

iceVS
22.08.2023 5 z 5

Já jsem se moc bavila. Sice čtu stylem díl jedna a pak hned díl tři, takže mi chybí velká část Aniččina života, ale to s chutí doladím.
Líbilo se mi, jak Anička nerozpitvává vztah s přítelem, když na něj dojde řeč, vždy je to stylem "on řekl, on vymyslel, on udělal". Žádný zbytečný detaily, žádná zbytečná romantika.

Kristy.Seb
28.05.2023 4 z 5

Život, to jsou kapitoly. Žádnou knihu netvoří jen jedna. Život se změnil. A lidi zlenivěli. A proto rychleji uvnitř zhořknou. Abys nezhořkla, nesmíš zlenivět.

Kompromis je jedinou možností udržení vztahu.

Za mě nejlepší díl, dost jsem se nasmála.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kdoule v seznamech