Na vrcholu přehled

Na vrcholu
https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82712/bmid_sukuba-na-vrcholu-VSX-82712.jpg 4 792 792

Sukuba série

Georgina Kincaid vysává. A to doslova. Láska totiž zraňuje a ničí a nikdo jiný to neví lépe než právě Georgina, protože ze svých milenců vysává život. Nemůže jinak. Georgina je totiž Sukuba – démon žívící se mužskou touhou. Je však ironií osudu, že se Georgině, démonu, jehož úkolem je svádět, nedaří získat srdce toho, jenž nejen ví, ale ještě ke všemu ji bere takovou, jaká je. Chaos v jejím srdci však není jedinou věcí, která ji trápí. Má starost o Douga, svého spolupracovníka v knihkupectví. V poslední době je fakt divnej a Sukuba cítí, že je za tím mnohem víc, než se zdá. Tak moc by při pátrání po příčinách Dougových bizarností potřebovala pomoc svého nejlepšího přítele z rodu nesmrtelných. Avšak Bastien na ni nemá čas. Georgina musí tedy pátrat na vlastní pěst, a to hodně rychle, protože Doug určitě nebude ten poslední v řadě.... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Domino

Succubus On Top , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na vrcholu. Přihlašte se a napište ho.

Babsie
12.05.2023 2 z 5

(SPOILER) Velký pokles od prvního dílu, váhám mezi jednou a dvěma hvězdičkami. Kniha se ale čte dobře a lákají mě další díly, takže dávám hodně těsné dvě. Hlavní dvě příběhové linky, jsou obě neskutečně nudné. U jedné hned od začátku víte, jak dopadne, u druhé zase víte, že vyplyne tak nějak do ztracena a vlastně nebude mít žádný smysl. Pustím se do dalšího dílu a pokud bude stejně špatný jako tenhle, sérii nedočtu, i když ji mám celou doma a autorky jiné knihy zbožňuji. Občas jsem se musela do čtení nutit, většina příběhu byla naprosto zbytečná, spousta chyb v textu a krkolomných vět, hlavní hrdinku jsem nemohla vystát a stejně tak další dvě hlavní postavy. Naprosto nesmyslný konec.

SPOILER: Tak Sethovi vůbec nevadí, chodit s démonem, který ubližuje lidem. Ok, divný ale tak jo. Vůbec mu nevadí, že ho podvedla. Ok, ještě divnější, ale beru, i takoví lidé jsou. Ale že jí řekne, že je vlastně rád, že spala s jiným, protože si pro jednou mohla sex užít, zatímco jindy je to jak kdyby byla znásilňovaná? Však ona je ten, kdo ubližuje lidem, pokud někdo někoho znásilňuje, tak je to ona. Nevím jestli je tohle jen názor Setha, a tím pádem je ještě větší kretén, nebo se nám i autorka snaží podsunout, jaká je Georgina vlastně chudinka, ale nežeru to. KONEC SPOILERU

Luigi1
12.01.2022 3 z 5

Čtení dobrý ale rojezd byl strašně pomalý a zdlouhavý.

PhoebePollard
10.10.2021 3 z 5

Klasická kniha od Richelle Mead, nic světoborného, ovšem příjemně vás to zaměstná. A já se přiznám, že mi celý ten nápad přijde velmi zajímavý a ráda si přečtu i další díly.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na vrcholu v seznamech

v Právě čtených3x