Zasvěcení přehled

Zasvěcení
https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62914/bmid_zasveceni-n3D-62914.jpg 4 399 399

Tajný kruh série

Cassie je donucena se přestěhovat ze slunné Kalifornie do ponuré Nové Anglie a stále touží po svém starém životě. A to přesto, že cítí zvláštní spřízněnost s hrozivou skupinkou teenagerů, kteří terorizují její školu. Po zasvěcení do klanu čarodějek, které už po staletí ovládají New Salem, se stává součástí Tajného kruhu, opojného a smrtelně nebezpečného zároveň.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Initiation , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zasvěcení. Přihlašte se a napište ho.

Brambora_Šeby
04.02.2024 4 z 5

Řekla bych, že jde o nejslabší knihu z této série. Celou dobu se vlastně jen seznamujete s dějem a nějaká zápletka přichází až v dalších dílech. Celkově bych sérii vřele doporučila.

Andynka
07.11.2021 2 z 5

Do knihy jsem se pustila po letech znovu, protože jsem před lety nedočetla celou sérii. Samozřejmě si už první díly nepamatuji.
A jde vidět, jak jste věkem náročnější na četbu. Tehdy jsem dala knize 4* a opravdu nevím za co.
Teď jsem dala s hodně přivřenýma očima dvě. A to se děsím pokračování.
Jako jasný, tohle je první díl, takže se seznamujeme s prostředím... Ale na to, že je to o čarodějnicích s dlouhou historií, tak se tady vlastně nedozvíme vůbec nic.
Vypadá, jako když se parta amatérů snaží hrát na velký kult.
A ještě ta naivita hlavní hrdinky, jak se hned zamiluje do kluka, kterého viděla jednou..... aaaaaa..... pomoc!
Nejvíc mě pak dorazilo, když si v příběhu postavy neumějí prostě říct, ze jsou silní a mají pevnou vůli. Ale dokazují jen, že jsou prostě pitomí. Musejí na vše použít "kouzla". A do konce i na banality, kde použijí kouzlo, které jim za porušení kouzelné přísahy může ublížit.
Bože, tohle moje hlava nepobírala.
Já tomu šancí ještě dám, protože celá ta série má poměrně dost dílů. A tohle byl přeci jen první díl. Tak snad se to ještě chytne a já nebudu celé čtení jen protáčet očima a přeskakovat řádky při čtení.

knihomolkaMist
06.04.2021 4 z 5

Tato kniha mi dala přesně to, co jsem od ní čekala - nenáročný teen příběh čarodějek. Děj nebyl nějak mistrovsky vyvedený, ale mně se i přes to velmi líbil.
U knížky jsem si velmi odpočinula a přečetla ji téměř jedním dechem. Vlastně dvěma dechy - knihu jsem si rozdělila na dvě části :D
Dokonce jsem po přečtení zjistila, že začínám přicházet na chuť těmto starším fantasy sériím, jako je třeba i škola noci.
Za mě mohu knihu doporučit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zasvěcení v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech7x

upíři přátelství magie čarodějnice tajemno zfilmováno

Lisa Jane Smith
americká, 1965