Oběšencův vrch přehled

Oběšencův vrch https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519627/bmid_obesencuv-vrch-64db122581d6d.jpg 4 20 20

Tara série

Polná. Kdysi dávno. Synek bohatého sedláka zradil krásnou čarodějku a ona ho donutila spáchat sebevraždu. O mnoho let později sem přijíždí soukromá vyšetřovatelka Tara, aby pátrala po vrahovi, který si vybírá nevěrné muže a ženy. Místní věří pověrám, čarodějnice pořádají na Oběšencově vrchu sabaty a zlo je nebezpečně blízko.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oběšencův vrch. Přihlašte se a napište ho.

martina1199
24.04.2024 4 z 5

Parádně zamotané, ostatně jako vždy. Jako obvykle jsem měla spoustu hypotéz a spoustu podezřelých, a nepřekvapivě jsem byla úplně mimo :-D Fajn atmosféra s kletbou Oběšencova vrchu.

Ladygeront
12.02.2024 5 z 5

Tak tato detektivka byla moc fajn. Měla jsem pohromadě vše co mám ráda. Docela mě mrzí, že jsem se s knihami spisovatelky dosud nepotkala. Jak je to možné? A to se v knihách hrabu nejen na internetu.-)

petrarka72
02.02.2024 3 z 5

Slušná práce. Naordinovala jsem si jako náplast na Smrkovou Tišinu, která se fakt nedala číst, a jsem spokojená. Začít sérii dvanáctým dílem asi není nejlepší nápad, ale v tomto případě to nevadí. Kletba, mrtvé vrány, temná tajemství, sabaty a jejich následky, mazaná soukromá detektivka Tara a neschopný inspektor, případ, jehož řešení je kupodivu střízlivé jak suchý únor.

Pohřbení andělé, Závěj a další knižní novinky (44. týden)

29.10.2023

Kniha Oběšencův vrch v seznamech