Ticháček přehled

Ticháček
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528641/bmid_tichacek-6582ca1d14b07.jpg 5 6 6

Tara série

< 13. díl

Ticháček. Neumělá dětská kresbička na různých místech. Kde je Ticháček, je také mrtvé tělo. Opravdu tu řádí sériový vrah? Ticháčků i brutálních vražd přibývá a soukromá vyšetřovatelka Tara je tentokrát zcela bezradná. Stopy ji zavedou hluboko do minulosti. Kdo chce ublížit dětem z bývalého Domova svaté Uršuly v Krabí zátoce? A proč až dnes? Je motivem vražd pomsta, anebo něco úplně jiného?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ticháček. Přihlašte se a napište ho.

Zahradnice19
31.05.2024 4 z 5

Krásná jednohubka, jakmile jsem se pustila do čtení, musela jsem dočíst do konce.. Poutavá zápletka, jež se v minulosti odehrává v hororově působícím ústavu pro děti, ale nic není takové, jako to na první pohled vypadá... Těžké téma opět odlehčeno vtipnými scénkami z Tařina osobního života, ani vrchní inspektor Vyskočil "nezklamal", i když tentokrát se vyskytuje jen mimo místo činu a má oblíbená doktorka Kaplanová jen z doslechu. Na knihách autorky mne baví opravdu promyšlená zápletka - hádanka, protože také o tom její knihy jsou, všímat si detailů a dedukovat... Někdy to jde snáz, jindy hůř, v tomto příběhu bych řekla, že to šlo lépe, ale napětí bylo opravdu až do úplného konce. Co se nedá opominout, jsou skvělé popisy, postav i krajiny, v tomto směru má autorka opravdu talent na to, vtáhnout čtenáře do příběhu

Modrina
22.05.2024 5 z 5

Z tohoto příběhu běhá mráz po zádech, moc odlehčení nepřinesl ani Oliver, o vrchním komisaři nemluvě. Vadily mi pravopisné chyby, v předchozích knihách nebyly, tak asi sazeč neměl dobrý den. Rozhodně budu další Tařin příběh vyhlížet.

kolacky
01.05.2024 5 z 5

Výborně vymyšlené. Na vraha jsem si musela počkat až na samý konec. Taky mi připadá, že Tařiny případy jsou čím dál závažnější, ne tak odlehčené jako ty první. Ale skvělé jsou pořád.

Mráz, Murtagh a další knižní novinky (17. týden)

21.04.2024

Kniha Ticháček v seznamech