21 úderů přehled

21 úderů https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372629/bmid_21-uderu-mrg-372629.jpg 3 177 177

Tomáš Kosek série

Na nejvyspělejší automobilku v zemi zaútočily neznámé magické síly. Podaří se nebezpečnému průmyslovému konsorciu ukořistit převratné IT technologie? Boje si vyžádaly první životy. A proto je na čase povolat experta na nevysvětlitelné jevy, Tomáše Koska, který dokáže zmobilizovat síly z jiných světů. A když nepomůže ani voodoo? Zbývá už jen jeho IT parťačka, přebornice v softballu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 21 úderů. Přihlašte se a napište ho.

Slezadav
04.03.2024 3 z 5

Propagační materiál skloubený s brakem od Kotlety. Zcela podle očekávání, pokud máte rádi Kotletu a Koska, nebudete uráženi. Alespoň mně se celkem dařilo PR kecy ignorovat a užít si Koskův případ, který byl celkem povedený. Jasně, bylo tam méně vnitřností, krve i sexu, než je pro sérii obvyklé, ale přesto fajn krátká povídka, která mě ve finále celkem bavila.
Druhá povídka Mercury je už jen snůška plků a abstraktního popisu jednoho ze systemů, kna kterém ve Škodovce pracovali, s beletrií nemá téměř nic společného, doporučuji přeskočit.
Celkově dávám slabší 3*, což přesně odráží kvalitu, kterou jsem od povídky na zakázku čekal.

mi-380
14.11.2023 3 z 5

Poplach ve Škodovce. V roce 2018 krize zažehnána, to ale ještě netušili, že v roce 2023 bude hůř, a to v celém VW koncernu. Jen místo souboje s magickými silami se rozjíždí tvrdý obchodní boj s Čínou.
Pro autora i čtenáře malá jednohubka.
60 % (zatím 163 hodnocení s průměrem 62 %).

Patapuf
23.06.2022 2 z 5

Co na to říct... je to moc krátký.... chápu že občas se love hodí, ale tady je úplně ztracený potenciál... ty vysvětlivky mě taky úplně nenadchly.... a ta druhá povídka jenom s IT parťačkou byla úplně mimo.... zbytečně moc technické hatmatilky a žádná zábava..... převažuje ztráta času než zábava..... ale zase bylo to za peníze.... jo a na sex taky zapomeňte....

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 21 úderů v seznamech

v Právě čtených2x