Triáda přehled

Triáda
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129587/bmid_triada-LsK-129587.jpg 4 44 44

Americký protidrogový agent pátrá v temném zákulisí asijské narkomafie. Do Hongkongu přijíždí z USA policista John Keelan, aby našel a usvědčil jednoho ze členů mafie, známé zde pod názvem "triády". Za pomoci mladé detektivní inspektorky Laceyové a po složitém a nebezpečném pátrání i za cenu obětí se jim to nakonec podaří; Keelan se zároveň pokouší vyřešit i svůj osobní život, poznamenaný násilnou smrtí ženy a malé dcerky. Autorovi se podařilo sugestivně vykreslit jak exotické asijské prostředí mafie a organizovaného zločinu, tak jednotlivé postavy napínavého děje. Jeho román patří rozhodně k lepšímu průměru v literatuře tohoto žánru.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Triad , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Triáda. Přihlašte se a napište ho.

Babo
01.11.2020 4 z 5

Falconera mám ráda,ale četla jsem od něho lepší knihy.

čef
26.09.2020 5 z 5

Velmi kvalitní román z pro nás exotického orientálního prostředí, kde život chudáka neznamená už vůbec nic. Všude plno drog a operativců DEA, kteří se marně pokoušejí omezit příliv drog do USA. Příběh je místy skoro dojemný, pravda a láska však skoro vždy vítězí a zlosyni skoro vždy prohrávají. Takže si to pořádně vychutnejte.

Kami33
02.09.2020 4 z 5

No tak já se přiznám. Trochu jsem se ztrácela. Pletla se mi jména osob, místa... Nebylo to špatné, docela čtivé, ale nechtějte po mě převyprávět děj :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Triáda v seznamech

v Právě čtených1x