Umíráme na objednávku? přehled

Umíráme na objednávku? https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311555/bmid_umirame-na-objednavku-GSd-311555.jpg 4 63 63

Rakovina není nevyléčitelná nemoc! Jak to, že na ni stále umírá každý 3. člověk? Co se děje v zákulisí zdravotnického průmyslu? Kdo nám lže – a proč? Seznamte se s příběhy ubohé závisti, špinavých intrik a zákeřné podlosti v boji proti obětavé statečnosti, hlubokému lidství a úžasnému hrdinství. Boj, který ještě neskončil. Boj, který se vás týká.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Umíráme na objednávku?. Přihlašte se a napište ho.

ANATS
23.01.2024 4 z 5

Přečteno za jeden den.
Dala bych to jako povinnou četbu od 18 let. !!!
Víc k tomu není co dodat.

kristyna.havlov
23.05.2023 4 z 5

Mám ráda knihy od tohoto autora. Tato kniha se mi zatím četla asi nejhůř, doporučuju od auta určitě knihy Nespěchejte do rakve a Chcete peníze? Nechoďte do práce

nevermore3
17.11.2022 odpad!

Třetí knížka od páně Kašpara, co se mi dostala do ruky. Po špatné Nespěchejte do rakve a docela dobré Kruté hře o tvé zdraví, byla tahle nejnudnější. Je v podstatě jen historií stíhání různých pokrokových léčitelů samozřejmě lack of zdroje jako kráva, ale to už jsme u Tomáše zvyklí. Informační embargo je údajně v podstatě na vše, co tu Kašpar Tomáš píše, to přecházím. Sám jsem podporovatelem akupunktury, východní/alternativní medicíny apod.

Ovšem 11. kapitola pro mě byla definitivní rozhodnutím, že si nezaslouží nic jiného než odpad. Burcování, strašení a věty typu: "Chtějí nás odříznout od informací! to si necháme líbit?? Pokud ano, pliveme na hroby svých rodičů!!" atd :) No sranda. Autor si protiřečí, kdy jednou tvrdí, jak v dnešní době jsou všude dostupné informace a už se nedají držet pod pokličkou, protože máme alternativní weby a na internetu najdeme opravdu veškeré informace a druhým dechem dodává, že nás chtějí odříznout od informací a o zpolitizované wikipedii apod. WTF podruhé.

No a nejlepší je konec, kde jako jedno z doporučení, co můžeme udělat je, vystoupit z Evropské Unie a taky šířit tyhle informace :)) Dobrý Tome, to je super.
Perla na konec: "Tak co - budete mít odvahu alespoň doporučit tuto knížku dalším lidem?"

Eh, to Tome, nebudu, ale Tobě bych doporučil, ať se míň zaobíráš konspiracema a politickým podtextem a víc se věnuješ samotné alt. léčbě. Tohle je brak jak Brno. Chudák Brno.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Umíráme na objednávku? v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x